Pajacyki dla niemowląt

Pajacyki dla niemowląt są jednymi z najpopularniejszych ubrań w garderobie maluszka. Często wypierają one śpioszki i kaftaniki. Z uwagi na dużą wygodę zarówno dla dziecka, jak i rodzica, pajacyki niemowlęce często ubierane są już od pierwszych dni życia i cieszą się popularnością wśród dzieci, do momentu osiągnięcia przez nie rozmiaru 104.
Ich niezwykła popularność wynika z faktu, że doskonale chronią dziecko przed zimnem, a jednocześnie można je łatwo zdjąć i założyć. W późniejszym okresie życia często traktowane są jak piżamka, w której dziecku bardzo wygodnie się śpi.
Rodzice, którzy kupują pajacyk niemowlęcy, powinni na obecność wygodnych dla rodzica napek. Ważne, aby napki występowały przynajmniej przy jednej nóżce, bo znacznie ułatwia to jego zdejmowanie. Dzięki temu, że pajace niemowlęce rozpinane są na całej długości, zmiana pieluszki odbywa się bez konieczności zdejmowania całego ubranka z małego dziecka. Ze względu więc na praktyczne rozwiązania uwielbiają je nie tylko same maluchy, ale i rodzice.
Pajacyki dla niemowląt produkowane są zarówno z 100% bawełny, jak i ciepłego weluru.

Polecamy pajacyki oraz inne ubranka dla niemowląt znanych i sprawdzonych firm jak Pinokio, Mrofi, Nicol, Ewa Klucze. 

Pokazuje 1-24 z 120 pozycji

Szeroki wybór pajacyków dla niemowląt

Zaliczane są do niezbędnych elementów garderoby już od pierwszych dni życia. Komfort dziecka w każdej sytuacji jest bardzo ważny, a pajac niemowlęcy mu go zapewnia. Jest najpopularniejszym ubrankiem dla najmłodszych m.in. przez to, że osłania wszystkie części ciała maluszka — zakrywa tułów, rączki i nóżki wraz ze stópkami.

W zależności od modelu i tkaniny ubranka mogą spełniać różne funkcje. Te wykonane z bawełny są przewiewne i delikatne w dotyku, pozwalają skórze oddychać, a zarazem chronią ją przed podrażnieniami. Zapewniają nie tylko ciepło, ale i dobrze odprowadzają wilgoć i chronią dziecko przed przegrzaniem. Dlatego pajacyk dla niemowlaka idealnie sprawdza się zarówno w sezonie wiosenno-letnim, jak i zimą oraz jesienią. Wykorzystasz go w domu, podczas wizyt, na spacerach czy w podróży.

To część garderoby, która pozwala na szybkie przebranie maleństwa. Rodzic może także łatwo ściągnąć pajacyk, żeby je przewinąć bez konieczności zdejmowania całego ubranka.

Wygodne, komfortowe i ciepłe pajace dla niemowląt dostępne w naszym sklepie internetowym mają szerokie zastosowanie. Dzięki modnym krojom i praktycznym rozwiązaniom zapewniają więc dziecku nie tylko ładny wygląd, ale przede wszystkim wygodę.

W naszym sklepie internetowym znajduje się szeroki wybór pajacyków i nadających się pod nie body dziecięcych dla dzieci w wieku 0-2 lata. Wybierz idealne ubranka dla swojego maluszka!

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji