Ochraniacze na łóżeczko 120x60cm

Ochraniacze na łóżeczko 120x60cm

Jest 21 produktów.

Oferowany produkt to nie tylko dekoracyjny, ale przede wszystkim funkcjonalny element wyposażenia pokoju maluszka. Ochraniacze na łóżeczko sprawiają, że najbliższe otoczenie Twojego dziecka jest bajecznie piękne i bezpieczne.

Dzięki wyjątkowej kolorystyce i fantastycznym wzorom, które można dopasować do pościeli i materaca, nasze ochraniacze na kołyski i łóżeczka stanowią doskonałe uzupełnienie niezwykłej aranżacji dziecięcego pokoju.

Wykonane są wyłącznie z wysokiej jakości certyfikowanych materiałów, a ich wypełnienie stanowi puszysta włóknina antyalergiczna. Ponadto odpowiednie wiązania gwarantują bezpieczeństwo montażu. Dzięki właściwym wymiarom, idealnie przylegają do boków, krawędzi i szczebelek łóżeczka, stanowiąc idealne zabezpieczenie główki i rączek dziecka podczas snu i zabawy.

Ponadto niektóre ochraniacze, dzięki posiadanym przegródkom, pełnią również funkcję organizerów na łóżeczko. Takie rozwiązanie sprawia, że wszystkie niezbędne rzeczy do pielęgnacji niemowlęcia znajdują się na wyciągnięcie ręki w przyborniku, więc rodzic nie musi już zostawiać dziecka bez opieki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą ochraniaczy na łóżeczka o różnych wymiarach i różnym zastosowaniu!

Ochraniacze na łóżeczko 120x60cm
Ochraniacze na łóżeczko 120x60cm
Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 8 ocen
Pokazano 1 - 21 z 21 produktów

Filtr produktów: