Ochraniacze na łóżeczko 120x60cm

Oferowany produkt to nie tylko dekoracyjny, ale przede wszystkim funkcjonalny element wyposażenia pokoju maluszka. Ochraniacze na łóżeczko sprawiają, że najbliższe otoczenie Twojego dziecka jest bajecznie piękne i bezpieczne.

Dzięki wyjątkowej kolorystyce i fantastycznym wzorom, które można dopasować do pościeli i materaca, nasze ochraniacze na kołyski i łóżeczka stanowią doskonałe uzupełnienie niezwykłej aranżacji dziecięcego pokoju.

Wykonane są wyłącznie z wysokiej jakości certyfikowanych materiałów, a ich wypełnienie stanowi puszysta włóknina antyalergiczna. Ponadto odpowiednie wiązania gwarantują bezpieczeństwo montażu. Dzięki właściwym wymiarom, idealnie przylegają do boków, krawędzi i szczebelek łóżeczka, stanowiąc idealne zabezpieczenie główki i rączek dziecka podczas snu i zabawy.

Ponadto niektóre ochraniacze, dzięki posiadanym przegródkom, pełnią również funkcję organizerów na łóżeczko. Takie rozwiązanie sprawia, że wszystkie niezbędne rzeczy do pielęgnacji niemowlęcia znajdują się na wyciągnięcie ręki w przyborniku, więc rodzic nie musi już zostawiać dziecka bez opieki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą ochraniaczy na łóżeczka o różnych wymiarach i różnym zastosowaniu!

Pokazuje 1-18 z 18 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych