Ochraniacze

Miękkie i bezpieczne ochraniacze do łóżeczek dla niemowląt

Jest 21 produktów.

Aby zabezpieczyć dziecko przed urazami od twardych elementów łóżeczka niemowlęcego rodzice decydują się często na zakup ochraniacza. Ochraniacz do łóżeczka posiada miękką wkładkę która amortyzuje drewniane elementy. Nie pozwala on też dziecku przekładać rączek poza szczebelki.
Ochraniacze do łóżeczka występują w wielu wersjach. Najprostszym z nich jest ochraniacz klasyczny który zabezpiecza strefę główki maluszka. Podobnym produktem co do funkcjonalności są ochraniacze na łóżeczko Premium, różnią się one jednak lepszej jakości wkładami które można wyjmować do prania co ułatwia utrzymanie ochraniacza w czystości.
Rodzice którzy chcieliby zabezpieczyć całe łóżeczko decydują się najczęściej na ochraniacz 360 którego długość pozwala na przymocowanie go do wszystkich boków.
Dużą popularnością w ostatnim czasie zdobyły ochraniacze modułowe. Składa się na nie zestaw kolorowych poduszeczek które wyposażone w specjalne troczki można przywiązać do łóżeczka niemowlęcego.
Kupując ochraniacz do łóżeczka warto zwrócić uwagę na materiał wykonania. Warto aby była to bawełna która dla dziecka jest najlepszym materiałem.

Ochraniacze
Ochraniacze
Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 5 ocen
Pokazano 1 - 21 z 21 produktów

Filtr produktów: