Nocniki dla dziewczynki i chłopca

Nauka korzystania z nocnika u każdego dziecka przebiega inaczej. Wiele w tej kwestii zależy od samych rodziców i wieku, w którym podejmują pierwsze próby. Warto pamiętać, aby się nie zniechęcać, jeśli nocnik nie przypadnie do gustu dziecku od razu – ważne, aby zaopatrzyć się w odpowiedni artykuł dla niemowlaka.

Wśród akcesoriów dla niemowląt i dzieci oraz innych produktów dostępnych na rynku, znaleźć można wiele modeli. Nocniki dla dzieci występują w wielu kolorach i modelach. Łatwo znaleźć ciekawy nocnik dla chłopca, jak i nocnik dla dziewczynki.

Pokazuje 1-8 z 8 pozycji

Hitem ostatnich lat jest nocnik grający. Nocniki grające po zrobieniu przez maluszka siusiu wygrywają radosną melodyjkę, wynagradzając starania dziecka i zachęcając je do dalszej nauki.

Nocniki dziecięce występują też w wielu kształtach. Rodzic może zdecydować, czy wybrać dla dziecka model tradycyjny, czy może szukać odpowiedniego artykułu wśród nocników typu krzesełko. Nocnik krzesełko pozwala dziecku wygodniej usiąść i oprzeć się, co może sprawdzić się w przypadku niemowlaka.

Polecamy dla maluszków grający nocnik, który ułatwi naukę i zachęci do jego używania.

W ofercie posiadamy nocniki w różnych kolorach i wzorach. Polecamy produkty Nuk, Tega Baby.

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji