Balbinek Balsam Skarb Matki emolient do ciała275ml

SKARBM_BALBINEK_275


Skarb Matki

Nowy produkt

Balbinek Balsam Skarb Matki emolient do ciała275ml Powiększ
Skarb Matki Skarb Matki

Nawilża i natłuszcza skórę, ale również wspiera utrzymanie wilgoci w niej. Tworzy film ochronny hamujący utratę wody, uelastycznia skórę oraz sprawia, że staje się miękka i aksamitna w dotyku.Nie zawiera barwników, konserwantów i substancji zapachowych.

Więcej szczegółów

Brak produktu w tej opcji

Cena: 

14,82 zł

brutto

14,82 zł za szt.

Kupując ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 4 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.

Więcej informacji

dla niemowląt i dzieci od pierwszych dni życia
 

0_b.png od pierwszego dnia życia


Wskazania:
do stosowania przy skórze suchej, szczególnie wrażliwej i skłonnej do atopii noworodków i dzieci

Działanie: 
Balbinek nie tylko intensywnie nawilża i natłuszcza skórę, ale również wspiera utrzymanie wilgoci w niej. Tworzy film ochronny hamujący utratę wody, uelastycznia skórę oraz sprawia, że staje się miękka i aksamitna w dotyku.
Balbinek bardzo dobrze się wchłania, a delikatna kompozycja zapachowa nie zawiera alergenów. Produkt nie zawiera również barwników i parabenów, a jedynie: ciekłą parafinę, trójglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego, alantoinę, wyciąg z aloesu, panthenol i glicerynę. Co ważne, badania dermatologiczne produktu potwierdzają jego bardzo dobrą tolerancję przez skórę dzieci. Preparat odpowiada wymaganiom testu zgodności ze skórą atopową i szczególnie wrażliwą, łatwo ulegającą podrażnieniom oraz spełnia wymagania stawiane wyrobom kosmetycznym o deklarowanych właściwościach hipoalergicznych.

Stosowanie: Po kąpieli na skórę całego ciała. W razie potrzeby kilka razy dziennie. Może być stosowany miejscowo jak i do nawilżania całego ciała.

Skład: m.in. trójglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego, alantoina, wyciąg z aloesu, panthenol, gliceryna, parafina.