MAM Baby

MAM Baby

MAM Baby

Jest 52 produktów.

Historia marki MAM sięga lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Pierwszym produktem MAM był smoczek opracowany przez austriackiego eksperta oraz grupę pediatrów i projektantów. U podstaw leżał pomysł aby obok wysokiej funkcjonalności i właściwości prozdrowotnych, produkt MAM Baby odznaczał się też designem, który będzie się podobał rodzicom.

Medyczna jakość produktów MAM została doceniona przez rodziców i specjalistów ze wszystkich kontynentów. Produkty MAM z powodzeniem sprzedają się w ponad 30 krajach świata. Rodzice cenią MAMBaby za śliczne wzory i niezwykle wysoką jakość.

MAM jest firmą która poszczycić się może niezwykle dużą ilością nagród i wyróżnień. Produkty są doceniane przez specjalistów branży dziecięcej z całego świata zarówno w dziedzinie wzornictwa (np. smoczek MAM air) jak i funkcjonalności.

Pod znakiem mambaby oferowane są zarówno smoczki uspokajające jak i butelki do karmienia. Rodzice doceniają również pozostałą gamę produktów MAM. Doskonałej jakości gryzaki, oraz kubki niekapki stanowią doskonałe dopełnienie oferty dla najmłodszych.  

MAM Baby
MAM Baby
Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 7 ocen
Pokazano 1 - 48 z 52 produktów

Filtr produktów:

Producent