Filtr produktów:

Rozmiar

Majtki poporodowe

Majtki poporodowe 

Jest 7 produktów.
Pokazano 1 - 7 z 7 produktów

Majtki poporodowe są produktem który pozwala zachować najwyższy poziom higieny tak niezbędny w czasie połogu. Dzięki specjalnemu materiałowi i delikatnym gumkom nie uciskają jednocześnie zapewniając dopływ powietrza dzięki któremu rany poporodowe goją się szybciej i bez komplikacji. Majteczki poporodowe powinny znaleźć się na liście zakupów każdej kobiety w ciąży gdyż są niezbędne dla zapewnienia komfortu i potrzebnej higieny. Inną ważną zaletą majtek jest fakt, iż dzięki nim wkładki poporodowe nie przesuwają się lecz są odpowiednio ułożone tym samym gwarantując dodatkowy komfort.
W ofercie posiadamy zarówno majtki poporodowe jednorazowe których użytkowanie jest niezwykle wygodne jak i majteczki wielorazowe które nadają się do powtórnego użycia po przepraniu.
Kupując majtki poporodowe należy zwracać szczególną uwagę na właściwie dobrany materiał który musi zapewnić przewiewność oraz na odpowiednio dobrany rozmiar.
Z uwagi na fakt, iż na rynku dostępne są produkty różnych firm i nie wszystkie są godne polecenia w naszym sklepie staramy się oferować wyłącznie polecane i sprawdzone produkty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą majteczek poporodowych.