Majtki poporodowe

Większość lekarzy zaleca stosowanie bezpośrednio po porodzie oraz w okresie połogu specjalnych majtek poporodowych. Ich konstrukcja dopasowana jest do zmieniającego się ciała kobiety. Wykonane z przepuszczającego powietrze materiału majtki, pozwalają na zachowanie najwyższego poziomu higieny, tak niezbędnego w czasie połogu.

Krój majtek poporodowych nie tylko zapewnia dopływ powietrza (rany poporodowe goją się szybciej i bez komplikacji), ale również pozwala na komfortowe użytkowanie bielizny nawet w przypadku rany po cesarskim cięciu. Majtki te doskonale utrzymują też w miejscu podkłady poporodowe.

Majtki poporodowe powinny znaleźć się na liście zakupów każdej kobiety w ciąży, gdyż są niezbędne dla zapewnienia komfortu i higieny. W ofercie posiadamy zarówno majtki poporodowe jednorazowe, których użytkowanie jest niezwykle wygodne, jak i majteczki wielorazowego użytku.

Dbając o komfort naszych klientek, oferujemy wyłącznie majteczki wykonane z najwyższej jakości materiału – nie uczulające oraz przewiewne.

Pokazuje 1-9 z 9 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji