Leżaczki dla niemowląt i noworodków

Leżaczek bujaczek jest idealnym wielofunkcyjnym produktem dla niemowlaka który pozwala uspokoić i wyciszyć dziecko oraz zapewnić mu rozrywkę i zajęcie kiedy nie śpi. Małe wymiary i mobilność pozwalają rodzicom zabrać leżaczek z dzieckiem praktycznie wszędzie. Jest to wygodne szczególnie dla zajętej obowiązkami domowymi mamy, która może mięć dziecko stale na oku, nawet gotując obiad. Leżaczki dla niemowląt mają zwykle regulowane oparcia w kilku stopniach co pozwala znaleźć dla dziecka najwygodniejszą pozycję.

Aby zapewnić dziecku rozrywkę bardzo często leżaczki dla dzieci posiadają różnego rodzaju zabawki zarówno dźwiękowe jak i wibracyjne. Nawet jeśli podobna zabawka nie występuje na wyposażeniu leżaczka świetnie sprawdzają się różnego rodzaju zawieszki do wózka.

Leżaczek dla niemowlaka zbudowany jest najczęściej z wytrzymałego plastiku. Ciekawym produktem są również leżaczki które można dostosować do wieku dziecka. Można powiedzieć, że „rosną” one z dzieckiem a ich funkcjonalność zmienia się dostosowując do potrzeb dziecka.

Polecamy leżaczki bujaczki Fisher-Price, 4baby czy Caretero.

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji