Leżaczki

Leżaczki dla niemowląt i noworodków

Jest 3 produktów.

Leżaczek bujaczek jest idealnym wielofunkcyjnym produktem dla niemowlaka który pozwala uspokoić i wyciszyć dziecko oraz zapewnić mu rozrywkę i zajęcie kiedy nie śpi. Małe wymiary i mobilność pozwalają rodzicom zabrać leżaczek z dzieckiem praktycznie wszędzie. Jest to wygodne szczególnie dla zajętej obowiązkami domowymi mamy, która może mięć dziecko stale na oku, nawet gotując obiad. Leżaczki dla niemowląt mają zwykle regulowane oparcia w kilku stopniach co pozwala znaleźć dla dziecka najwygodniejszą pozycję.

Aby zapewnić dziecku rozrywkę bardzo często leżaczki dla dzieci posiadają różnego rodzaju zabawki zarówno dźwiękowe jak i wibracyjne. Nawet jeśli podobna zabawka nie występuje na wyposażeniu leżaczka świetnie sprawdzają się różnego rodzaju zawieszki do wózka.

Leżaczek dla niemowlaka zbudowany jest najczęściej z wytrzymałego plastiku. Ciekawym produktem są również leżaczki które można dostosować do wieku dziecka. Można powiedzieć, że „rosną” one z dzieckiem a ich funkcjonalność zmienia się dostosowując do potrzeb dziecka.

Polecamy leżaczki bujaczki Fisher-Price, 4baby czy Caretero.

Leżaczki
Leżaczki
Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 2 ocen
Pokazano 1 - 3 z 3 produktów

Filtr produktów:

Producent
 • Leżaczek Caretero ASTRAL Leżaczek Caretero ASTRAL
  na zamówienie termin 2-3 dni robocze
  Leżaczek Caretero ASTRAL

  Producent: Caretero

  CAR_LEZ_ASTRAL_

  Praktyczny leżaczek z funkcją bujania, niezastąpiony podczas codziennej opieki nad dzieckiem. Wygodne, regulowane siedzisko i oparcie oraz absorbujące zabawki na pałąku odpowiadają za komfortowy odpoczynek dziecka, w trakcie którego rodzice mają czas dla siebie.

  149,00 zł
 • Leżaczek Caretero AQUA Leżaczek Caretero AQUA
  na zamówienie termin 2-3 dni robocze
  Leżaczek Caretero AQUA

  Producent: Caretero

  CAR_LEZ_AQUA_

  Lekki kolorowy leżaczek z funkcją bujania i obszernym daszkiem. Unikalny mechanizm składania pozwala na złożenie leżaczka do kompaktowych rozmiarów. Posiada regulowane i wygodne siedzisko z 3-punktowymi szelkami bezpieczeństwa oraz pałąk z atrakcyjnymi zabawkami, które zainteresują każdego maluszka.

  155,00 zł
 • Leżaczek Caretero BOOM Leżaczek Caretero BOOM
  na zamówienie termin 2-3 dni robocze
  Leżaczek Caretero BOOM

  Producent: Caretero

  CAR_LEZ_BOOM_

  Leżaczek Boom to prawdziwa eksplozja zalet. Zaskakuje wyglądem. Kolorowa, pogodna tapicerka ożywia w nim elegancką i praktyczną czerń ramy. Został zaprojektowany tak by dziecko mogło towarzyszyć rodzicowi przez cały dzień. Ma optymalne wymiary – zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie oferuje wygodne, przestronne siedzisko i oparcie. Mała waga pozwala na...

  189,00 zł