Laktator ręczny MAM + butelka gratis (zielony)

MAM_LAK_RECZNY_ZIEL


MAM

Nowy produkt

Laktator ręczny MAM + butelka gratis (zielony) Powiększ

MAM MAM

Innowacyjny laktator, który wspiera mamy. Jest łatwy w montażu i użyciu, praktyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Więcej szczegółów

24h

Cena: 

139,00 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 46 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 46 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 4,60 zł.

Więcej informacji

 • Ręczna pompka do mleka składa się tylko z czterech części – dzięki temu montaż i mycie laktatora są niezwykle proste i zajmują mało czasu.
 • Zakrzywiony lejek obraca się o 360° dzięki czemu mama może ustawić go w najwygodniejszej dla siebie pozycji.
 • Cztery miękkie poduszeczki umieszczone we wnętrzu lejka zapewniają odpowiednią stabilność i są przyjemne w kontakcie ze skórą.
 • Regulator siły ssania umożliwia łatwe ustawianie preferowanej siły ssania według indywidualnych potrzeb mamy. Odciąganie pokarmu przebiega w tempie, które jej odpowiada.
 • Sprzedawany w zestawie z butelką MAM Anti-Colic 130 ml i 160 ml.
 • zawartość opakowania:
  1x laktator ręczny
  1x butelka Anti-Colic 130ml
  1x butelka Anti-Colic 160ml
  2x smoczek na butelkę wolny przepływ 1
  2x uszczelka do butelek
  1x instrukcja obsługi 
  1x płyta DVD

Tylko 4 części
Funkcjonalna budowa laktatora sprawia, że jest praktyczny i prosty w użyciu. Ręczna pompka do mleka składa się tylko z czterech części – dzięki temu montaż i mycie laktatora są niezwykle proste i zajmują mało czasu.

Tylko 4 części

 

Lejek obracany o 360°
Zakrzywiony lejek obraca się wokół własnej osi dzięki czemu mama może ustawić go w najwygodniejszej dla siebie pozycji. Cztery miękkie poduszeczki umieszczone we wnętrzu lejka zapewniają odpowiednią stabilność i są przyjemne w kontakcie ze skórą.

Obracany lejek

Regulacja siły ssania
Umożliwia łatwe ustawianie preferowanej siły ssania według indywidualnych potrzeb mamy. Odciąganie pokarmu przebiega w tempie, które jej odpowiada. Opcja regulacji siły ssania daje komfort i wygodę.

Regulacja siły ssania