Filtr produktów:

Laktatory ręczne

Laktatory ręczne 

Jest 14 produktów.
Pokazano 1 - 14 z 14 produktów

Laktator ręczny

Każda mama która zdecyduje się karmić piersią wcześniej czy później stanie przed dylematem zakupu laktatora. Nie wątpliwie jest on sprzymierzeńcem każdej matki karmiącej piersią a w niektórych sytuacjach jest wręcz niezbędny.
Wśród laktatorów dostepnych na rynku wystepują dwie podstawowe grupy. Są to laktatory ręczne i laktatory elektryczne. Tylko od mamy zależy który laktator wybrać jednakże każdy z nich ma swoje niezaprzeczalne zalety.
Laktator ręczny jest urządzeniem prostym w obsłudze i w porównaniu z laktatorem elektrycznym tanim. Występuje kilka rodzajów tego typu laktatorów z których największą popularność zdobyły laktatory które mama może obsługiwać jedną ręką. Ich zaletą jest wygoda użytkowania. Cena laktatora ręcznego zaczyna się już od 45zł. Wybierając laktator ręczny warto również zasugerować się posiadanymi przez siebie butelkami do karmienia które często są kompatybilne z laktatorami tej samej firmy. Pozwala to odciągać mleko prosto do docelowej buteleczki.
Wśród laktatorów ręcznych popularnością cieszą się firmy Medela, Avent, BabyOno, Lovi, Nuk i Tommee Tippee. Polecamy wyroby sprawdzonych producentów których zakup jest gwarancją komfortu dla mamy.