Laktator Elektryczny Medela Mini Electric

1 Komentarz(e)

MED_006-2049


Medela

Nowy produkt

Laktator Elektryczny Medela Mini Electric Powiększ
Medela Medela

Podczas opracowywania produktów korzystamy z naszych wieloletnich doświadczeń w dziedzinie odciągania pokarmu. Mini Electric to bardzo efektywny, wygodny do transportu odciągacz, przeznaczony do regularnego odciągania pokarmu. Naśladuje rytam ssania dziecka, a jego cena sprawia, że jest najpopularnielszym laktatorem w Polsce.

Więcej szczegółów

24h

Cena: 

289,00 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 96 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 96 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 9,60 zł.

Więcej informacji

 • Mini Electric - sprawdzony i godny zaufania: miliony matek korzystały z jego pomocy
 • Ma płynną regulację siły ssania
 • Wygodny: może być obsługiwany przy pomocy tylko jednej ręki
 • Mobilny: kompaktowe wzornictwo i zasilanie bateriami
 
laktator mini electric
 
Odciągacz elektryczny Mini Electric cieszy się zaufaniem matek

Odciągacz Mini Electric jest doskonały do odciągania w domu i podróży. Dzięki temu, że naśladuje rytm ssania dziecka odciąganie pokarmu jest stosunkowo krótkie. Umożliwia utrzymanie laktacji nawet przy dłuższej separacji od dziecka. Daje również możliwość karmienia nawet podczas problemów zdrowotnych.

Jeden z najmniejszych odciągaczy elektrycznych na świecie

Odciągacz Mini Electric można z łatwością obsługiwać używając tylko jednej ręki. Przy pomocy jednego przełącznika możesz szybko wybrać najbardziej komfortowy poziom podciśnienia. Odciągacz można podłączyć do sieci lub korzystać z baterii.

Łatwe odciąganie, poręczna obsługa

Kompaktowe i lekkie wzornictwo odciągacza Mini Electric daje matkom możliwość komfortowego i szybkiego odciągania pokarmu, gdy znajdują się poza domem. Odciągacz składa się jedynie z pięciu elementów, jest łatwy do złożenia, a jego czyszczenie zajmuje tylko kilka minut.

Wybierz odpowiedni lejek dla siebie

Każda mama powinna mieć odpowiednio dopasowany rozmiar lejka. To jest ważne, aby móc w krótszym czasie efektywnie i bez bólu odciągać pokarm oraz całkowicie opróżniać pierś. Medela posiada w swojej ofercie 5 różnych rozmiarów lejków.

Brak Bisfenolu A oraz możliwość dokładnego umycia wszystkich części - służy dobru Twojego dziecka

Wszystki produkty, które mają kontakt z pokarmem nie zawierają Bisfenolu A, są łatwe do czyszczenia, niezależnie czy są wyparzane czy dezynfekowane przy użyciu torebek do dezynfekcji Medela w mikrofalowce.

Zestaw Mini Elektric zawiera:

- laktator elektryczny
- zasilacz
- lejek odciągacza
- uszczelki
- podstawka do butelki
- butelka 150ml
- nakrętka i przykrywkę do butelki
- instrukcja w języku polskim
- gwarancja 12miesięcy
- całość zapakowana w eleganckie i praktyczne pudełko.

Komentarze

Oceń 
2019-04-08

Mały, poręczny i przydatny laktator

Ten model laktatora jest bardzo przydatnym urządzeniem dla każdej mamy. Wygodnie obsługuje się go jedną ręką, w zestawie jest kilka lejków, więc łatwo można dopasować je do piersi. Bardzo udany zakup :)

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  Laktator Elektryczny Medela Mini Electric

  Laktator Elektryczny Medela Mini Electric