Laktatory

Laktatory

Jest 2 produktów.

Laktatory Tommee Tippee

Tommee Tippee jest firmą która posiada w swojej ofercie zarówno laktator ręczny jak i elektryczny a więc każda mama znajdzie produkt odpowiedni dla siebie i swoich potrzeb.
Laktator ręczny Tommee Tippee składa się tylko z 3 części dzięki czemu utrzymanie go w czystości nie sprawi nikomu większych problemów. Muszla laktacyjna dzięki zastosowaniu specjalnych wypustek delikatnie stymuluje wypływ mleka.
Kobiety które cenią w największym stopniu wygodę powinny zastanowić się nad zakupem laktatora elektrycznego. Laktator elektryczny Tommee Tippee posiada regulowany poziom ssania co pozwoli dopasować go do własnych potrzeb i możliwości laktacyjnych. Specjalna konstrukcja dba aby laktator naśladował rytm ssania dziecka czyniąc go delikatnym i możliwies najbardziej naturalnym dla piersi matki.
Laktatory Tommee Tippee to produkty najwyższej jakości sprawdzone i przetestowane przez miliony mam na całym świecie, czego potwierdzeniem są liczne pochlebne opinie.

Laktatory
Laktatory
Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 4 ocen
Pokazano 1 - 2 z 2 produktów

Filtr produktów:

Producent
 • Laktator ręczny Tommee Tippee 234155

  Producent: Tommee Tippee

  TT_234155

  Opatentowany przez TOMMEE TIPPEE laktator ręczny dla mam ceniących wygodę i skuteczność. Posiada wypustki masujące, które stymulują szybsze i wygodniejsze ściąganie mleka. Ręczna obsługa oznacza dyskretność w użyciu i łatwość kontroli siły ssania. Natomiast tylko trzy części składowe powodują, że złożenie oraz czyszczenie laktatora jest tak samo proste...

  99,90 zł
 • Laktator elektryczny Tommee Tippee 230188

  Producent: Tommee Tippee

  TT_230188

  Nowy, ulepszony elektryczny laktator jest niezwykle skuteczny oraz łatwy w składaniu, obsłudze i sterylizacji. Specjalnie zaprojektowana nakładka silikonowa zapewnia wysoki komfort, naśladując ruchy wykonywane przez niemowlę w trakcie ssania. Wspaniały wybór dla mam, które szukają laktatora najwyższej jakości, prostego i wygodnego w użyciu. 

  277,00 zł