Tommee Tippee pierwszy kubek niekapek 4m+ 150ml...

Tommee Tippee pierwszy kubek niekapek 4m+ 150ml boy

Dzięki niemu Twoja pociecha pozna uroki samodzielnego picia. Do tej pory przyzwyczajona była do piersi lub butelki, więc rozpoczęcie picia z kubka będzie dla niej bardzo ważnym etapem.

TT_471024_BOY
24h
26,99 zł

(26,99 zł szt.)

Brutto

Opis

Przejście nie powinno sprawiać kłopotów: kubek ma wyjątkowo mięciutki ustnik i nie drażni dziąseł, a duże uchwyty pomagają łatwo go trzymać w rączkach. A ponieważ życie z dzidziusiem to jeden wielki bałagan, pokrywka niekapka pozwoli Ci ograniczyć bałagan do minimum!
Kiedy zobaczysz, że dziecko radzi już sobie lepiej z samodzielnym piciem, możesz odczepić uchwyty i pozwolić mu trzymać kubek w rączkach. Natomiast wyjmowany zaworu zapobiegający rozlewaniu pozwoli na swobodny przepływ płynu przez ustnik kubka, co pomoże w rozwoju jamy ustnej.

główne cechy:

  • Produkt zaprojektowano specjalnie z myślą o przejściu od karmienia piersią lub butelką do picia z kubka
  • Zdejmowany zawór  niekapka minimalizuje bałagan
  • Wyjątkowo miękki ustnik nie drażni delikatnych dziąseł niemowlaka
  • Odczepiane uchwyty do swobodnego chwytania idealnie pasują do malutkich dłoni Twojego dziecka
  • Prosty montaż – dowolnie mieszaj i dopasowuj części
  • Wszystkie kubki tommee tippee nie zawierają bisfenolu A

Frajda picia, mniej mycia Nauka picia powinna być przyjemna i – dzięki naszemu sprytnemu, niekapiącemu zaworowi – wcale nie musi oznaczać bałaganu. A jeśli chcesz, by dziecko poznało uroki przepływającego swobodnie płynu – wystarczy jeden pstryk i zawór zdjęty!

Delikatny i bezpieczny Dziąsła Twojego dziecka mogą być bardzo wrażliwe, zwłaszcza w okresie ząbkowania. Nasz wyjątkowo mięciutki ustnik nie drażni dziąseł i gwarantuje, że pierwsze łyki są bezbolesne. Oczywiście wszystkie oferowane przez nas kubki nie zawierają bisfenolu A i można je poddawać sterylizacji parowej.

Dopasowany do małych rączek dziecka Ten niewielki (150 ml) i lekki kubek z uchwytami łatwymi do trzymania jest doskonałym rozwiązaniem dla dzieci stawiających pierwsze kroki w nauce picia. W miarę jak picie przebiegać będzie coraz sprawniej, zdejmij po prostu uchwyty, a w rączkach malucha znajdzie się niemalże kubek dla dorosłych!

Łatwe w użytkowaniu Wiemy, że opieka nad dzieckiem to wymagająca praca, więc zadbaliśmy o to, by wszystkie nasze kubki były łatwe w montażu i myciu (ciepłą wodą z dodatkiem środka myjącego albo w górnym koszu zmywarki).Co więcej, części składowe kubka można stosować wymiennie z innymi z tej samej linii. Wszystko będzie do siebie pasować.

 

Szczegóły produktu
Nowy
Komentarze (0)
Brak recenzji

Klient który kupił ten produkt, kupił również:

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji