Tommee Tippee kubek niekapek 230ml 6m+ boy

TT_471087_BOY


Tommee Tippee

Nowy produkt

Tommee Tippee kubek niekapek 230ml 6m+ boy Powiększ
Tommee Tippee Tommee Tippee

Ten nieco większy kubek niekapek (230 ml) idealnie nadaje się do nauki samodzielnego picia.W podróży, poza domem, zawór niekapka zapobiega przypadkowemu rozlaniu płynu, a duże uchwyty sprawiają, że kubek łatwo utrzymać nawet jedną ręką.

Więcej szczegółów

Brak produktu w tej opcji

Cena: 

23,99 zł

brutto

23,99 zł za szt.

Kupując ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 7 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 0,70 zł.

Więcej informacji

W domu parę kropel nikomu nie zaszkodzi, więc warto czasem odczepić uszka i wyjąć zawór niekapka. Dziecko może wtedy chwycić kubek w dłonie i trenować picie przepływającego swobodnie płynu – pomaga to w prawidłowym rozwoju jamy ustnej.
Ustnik kubka jest gładki, delikatny i nie drażni dziąseł – nawet w okresie ząbkowania. 
Wszystkie oferowane przez nas kubki można myć  w zmywarce (wyłącznie w górnym koszu), można sterylizować w mikrofalówce, a ich części można dowolnie dopasowywać!

główne cechy:

  • Twoje dziecko szybciej nauczy się pić samodzielnie
  • Wyjmowany zawór niekapka minimalizuje bałagan
  • Wyjątkowo miękki ustnik nie drażni delikatnych dziąseł dziecka
  • Zdejmowane uchwyty pasują do wszystkich kubków tommee tippee
  • Wszystkie kubki tommee tippee nie posiadają bisfenolu A
  • Części składowe kubków można wymieniać i dopasowywać do siebie

Designed for tiny hands.

Do nauki samodzielnego picia Doskonały kubek dla nowicjuszy – lekki, niewielki, wyposażony w uchwyty do łatwiejszego trzymania. Jednocześnie jest wystarczająco pojemny (230 ml), by dziecko, próbujące siadać, bawić się i baraszkować, było radosne i nawodnione. W miarę jak umiejętności malucha będą się poprawiać, zdejmij po prostu uchwyty, a w rączkach malucha znajdzie się niemalże kubek dla dorosłych!

Non spill.

Frajda picia, mniej mycia Nauka picia powinna być przyjemna i – dzięki naszemu sprytnemu niekapiącemu zaworowi– wcale nie musi oznaczać bałaganu. A jeśli chcesz, by dziecko poznało uroki przepływającego swobodnie płynu – wystarczy jeden pstryk i zawór zdjęty!

Easy to drinkin.

Picie nie sprawia trudności Wszystkie nasze kubki gwarantują łatwość picia. Sprytny zawór niekapka pozwala na swobodny przepływ płynu przez ustnik, gdy dziecko chce pić, zapewniając całkowitą szczelność kubka między łykami.

Gentle and safe.

Delikatny i bezpieczny Dziąsła Twojego dziecka mogą być bardzo wrażliwe – szczególnie w okresie ząbkowania – ale nie martw się! Wyjątkowo miękki ustnik kubka jest całkowicie bezpieczny dla buzi malucha. Oczywiście wszystkie oferowane przez nas kubki nie zawierają bisfenolu A i można je poddawać sterylizacji parowej.

Built for busy families.

Łatwe w użytkowaniu Wiemy, że opieka nad dzieckiem to ciężka praca, więc zadbaliśmy o to, by wszystkie nasze kubki były łatwe w montażu i myciu (ciepłą wodą z dodatkiem środka myjącego albo w górnym koszu zmywarki). Co więcej, części składowe kubka można stosować wymiennie z innymi z tej samej linii. Wszystko będzie do siebie pasować.