Kubki niekapki dla niemowląt

Nauka picia często sprawia maluszkom niemałe problemy. Dlatego producenci wprowadzają szereg rozwiązań, które mają za zadanie ułatwić im tę naukę. Najpopularniejsze spośród nich są kubeczki niekapki dla niemowląt w rozmaitych kształtach i kolorach. Wyposażone zostały w specjalny zaworek zapobiegający wylewaniu się płynu. Uwielbiają je nie tylko dzieci, ale również ich rodzice. Czy rzeczywiście warto w nie zainwestować? Od jakiego wieku można proponować niekapki dziecku? Co wziąć pod uwagę przy ich wyborze?

Pokazuje 1-24 z 26 pozycji

Pierwszy kubek niekapek dla dziecka

Wygodne kubeczki niekapki dla niemowląt można zacząć stosować już od 6 miesiąca życia. To zdecydowanie lepszy wybór od zwykłych butelek ze smoczkiem. Niezbędne jest jednak dobranie odpowiedniego ustnika. Pierwszy ustnik dla niemowlaka powinien być miękki, silikonowy. Dzięki temu maluch już od początku będzie trenował prawidłową technikę pobierania napojów, a dobrze dobrana słomka będzie neutralna dla rozwoju jego jamy ustnej i zębów. Warto również, aby pierwszy kubek do nauki picia dla tak małego dziecka był zaopatrzony w wygodne uchwyty. Jego rączki nie są jeszcze na tyle zwinne i sprawne jak dłonie starszych niemowląt, dlatego na początku dobrze jest ułatwić mu trzymanie takiego kubka niekapka.

Praktyczne ułatwienia

W kategorii kubki dla niemowląt znajdziemy również produkty wyposażone w szereg udogodnień, które wpływają na ich funkcjonalność. Bardzo wygodne w użytkowaniu są na przykład modele ze składaną rurką silikonową. Po złożeniu i zamknięciu wieczka, całość jest chroniona przed zabrudzeniem, co sprzyja utrzymywaniu higieny. Taka konstrukcja ogranicza również rozlewanie się napoju podczas pierwszych lekcji picia niemowlęcia i wtedy, gdy naczynie jest przenoszone z miejsca na miejsce.

Praktycznym, stosowanym przez wielu producentów rozwiązaniem są też specjalne obciążniki montowane na końcu słomek w niekapkach. Dzięki nim niemowlę może pobierać płyn praktycznie w każdej pozycji i bez problemu wypije napój aż do ostatniej kropli.  To ważne, zwłaszcza w przypadku maluchów, którym zdarza się zasypiać z bidonem i tych szczególnie ruchliwych, które nawet podczas picia muszą być w ruchu.

Nasza oferta kubków niekapków dla niemowląt

W naszej ofercie umieściliśmy produkty wielu znanych producentów, wykonane z bezpiecznych dla dzieci materiałów. Wszystkie są dopuszczone do kontaktu z żywnością i przeznaczone do użytku już przez najmłodsze niemowlęta. Klienci mogą się zdecydować m.in. na Philips Avent, BabyOno, NUK czy Canpol Babies. Na uwagę zasługuje również dostępny w asortymencie lovi kubek niekapek, proponowany w bardzo szerokim wyborze wzorów i kolorów, odpowiednich zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Nie da się bowiem ukryć, że przy wyborze gadżetów dla dzieci wielu rodziców poza walorami praktycznymi i bezpieczeństwem użytkowania uwzględnia również ich estetykę. Starsze maluchy również zwracają na nią uwagę i bardzo dobitnie potrafią pokazać, który bidon podoba się im najbardziej. Starając się wychodzić naprzeciw ich potrzebom, nieustannie poszerzamy swoją ofertę o kolejne produkty ozdobione atrakcyjnymi, przyciągającymi wzrok motywami. 

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji