Kubki i bidony

Kubki i bidony

Jest 1 produkt.

W życiu każdego malucha przychodzi etap samodzielnego picia bez smoczka. Doskonale rozumiemy, że te pierwsze kroki mogą być zarówno powodem do dumy, jak i niestety powodem do nieustannego zwracania uwagi na to, aby zawartość kubeczka nie znalazła się np. na podłodze. Chcąc ułatwić naukę picia Twojemu dziecku, wprowadziliśmy do swojej oferty magiczne kubki niekapki NUK!

W zależności od etapu rozwoju Twojej pociechy istnieje możliwość wybrania kubka dostosowanego do jej umiejętności, jak np.: z miękkim ustnikiem czy ze słomką. Z kubków można korzystać podczas każdego posiłku, jak również na spacerze lub wycieczce. Niezależnie od miejsca pobytu, gwarantują wygodę i bezpieczeństwo, dlatego są niezbędne w każdej podróży. Niektóre z nich utrzymują również stałą temperaturę napoju. Różnorodne kolory i kształty z całą pewnością spodobają się dzieciom i przyczynią do ich lepszego samopoczucia.

Kubki dla dzieci NUK wykonane są z najwyższej jakości materiałów, bez użycia jakichkolwiek szkodliwych substancji. Dzięki zastosowaniu polipropylenu są niezwykle trwałe i odporne na upadki.

Kubki i bidony
Kubki i bidony
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 10 ocen
Pokazano 1 - 1 z 1 produktu

Filtr produktów:

Producent
  • Kubek "niekapek" NUK EASY LEARNING 2 (275ml)

    Producent: Nuk

    NUK_750596_FIOL

    Dla każdego malucha nauka samodzielnego jedzenia i picia jest nie lada wyzwaniem. Aby ją dzieciom ułatwić, NUK stworzył serię produktow do nauki jedzenia i picia NUK EASY LEARNING. W czasie ssania piersi lub picia z butelki usta dziecka przybierają kształt litery "o". Aby móc pić z kubka, dziecko musi się nauczyć układać usta w kształt litery "u".

    21,50 zł 26,50 zł -5,00 zł