Filter by:

Producent

Kubki i bidony

Kubki i bidony

Jest 18 produktów.
Pokazano 1 - 18 z 18 produktów

Bidon i kubek niekapek Tommee Tippee

Aby ułatwić dzieciom przejście od picia z butelki do tradycyjnego kubeczka firma Tommee Tippee zaprojektowała kilka rodzajów kubeczków i bidonów które w znacznym stopniu ułatwią to zadanie. Wśród nich znaleźć możemy m.in. kubki o swobodnym przepływie oraz tak bardzo poszukiwany przez rodziców maluszków kubek niekapek dzięki któremu nauka dla dziecka będzie przyjemnością a dla rodzica nie przysporzy więcej pracy przy sprzątaniu.
Kubek Tommee Tippee produkowany jest w rozmiarach odpowiednich już od 4 miesiąca życia. Aby zachęcić dziecko do picia z kubeczka czy bidonu ozdobione są one wesołymi nadrukami oraz występują w różnych atrakcyjnych kolorach.
Sprzedawane są zarówno w opcji z dodatkowymi uchwytami dzięki którym dziecko trzyma kubeczek pewniej oraz bez nich dla starszych dzieci którym uchwyty mogły by już przeszkadzać w nauce prawidłowego trzymania.
Jednym z bardziej popularnych kubków Tommee Tippee jest ten wyposażony również w słomkę dzięki której dziecko nie musi tak często przechylać kubka jak w wersji bez niej.