Kubki do nauki picia 360 stopni

Kubek 360 to dla niemowlaka kolejny etap w nauce picia po kubku niekapku. Kubki 360 nie posiadają ustnika ani słomki, a picie z nich przypomina korzystanie ze szklanki. Dziecko może pić z każdego miejsca wokół górnej krawędzi kubka. Specjalny zaworek/uszczelka aktywuje przepływ płynu, dopiero kiedy usta dziecka nacisną na jego górną powierzchnię. Dzięki temu, kiedy kubeczek się przewróci, przepływ płynu jest zablokowany, co uniemożliwia rozlanie napoju.
Kubek 
niekapek do nauki picia 360 stopni pozwala na przygotowanie dziecka do używania tradycyjnego kubka.Te znajdujące się w naszej ofercie, wykonane zostały z plastiku i wyposażone w silikonowe uszczelki. Od kilku lat cieszą się one niesłabnącą popularnością zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Swoim klientom oferujemy produkty firm Lovi, Avent, Dr Brown's i Nuk. 

Pokazuje 1-18 z 18 pozycji

Bezpieczne kubki niekapki do nauki samodzielnego picia‌

Jednym z wyzwań związanych z karmieniem piersią jest zmiana nawyków dziecka w momencie odstawienia mleka matki. Zazwyczaj pierwsze kubki niekapki bazują na mechanizmach, które zna każde niemowlę karmione butelką. Mianowicie umożliwiają one pobieranie płynu dzięki pociągnięciom przez miękką rurkę. Warto jednak zadbać o rozwój umiejętności dziecka i podarować mu kubek niekapek do nauki samodzielnego picia z normalnych naczyń. Wykorzystując takie akcesorium, maluch uczy się korzystania ze szklanek czy filiżanek, a co najważniejsze, zdobywa potrzebne umiejętności w sposób bezpieczny. Atutem naszych produktów jest prosta obsługa, dzięki czemu dziecko sprawnie uczy się picia. Dostępne w sprzedaży modele wyróżniają się także wysoką jakością zastosowanych materiałów, które są wolne od szkodliwych związków oraz wyjątkowo wytrzymałe.

Nauka picia prosta jak nigdy wcześniej

Dzięki naszym wyrobom nauka picia przebiega bez zakłóceń, ponieważ maluch może korzystać z każdej strony kubków niekapków. Wykończona miękkim ustnikiem wnęka luzuje się tylko wówczas, gdy usta dziecka wywrą na nią nacisk. Wtedy można napić się z niego jak z otwartego kubeczka. W przeciwnym razie naczynie cały czas pozostaje zamknięte, dzięki czemu maluszek może wziąć go ze sobą do łóżeczka czy korzystać z niego na dywanie. Ty jako rodzic możesz przestać się martwić o powstanie zabrudzeń i ewentualnych zniszczeń. Zastanawiasz się, jaki kubeczek wybrać i jak dopasować go do wieku dziecka? Dobry kubek niekapek to taki, który jest lekki i wygodnie trzyma się w ręce. Postępy będą jeszcze wyraźniejsze, jeśli zdecydujesz się egzemplarz z ergonomicznymi uchwytami.

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji