Filtr produktów:

Producent

Krzesełka do karmienia

Krzesełka do karmienia 

Jest 4 produktów.
Pokazano 1 - 4 z 4 produktów

Krzesełko do karmienia dla dziecka przeznaczone jest do stosowania w wieku od 6 do 36 miesięcy. Warto więc kupić produkt który doskonale będzie spełniał swoją funkcje oraz pomoże w codziennym karmieniu maluszka. Ważna jest wygoda zarówno rodzica jak i dziecka. Niektóre modele oferują kilku stopniową regulację zarówno oparcia krzesła jak i jego wysokości co pozwala dostosować fotelik do karmienia do odpowiedniej, wygodnej dla rodzica pozycji.
Generalnie krzesełka dzielimy na te wykonane z drewna oraz krzesełka plastikowe. Zarówno jedne jak i drugie posiadają modele podstawowe i wielofunkcyjne. Bardzo ciekawym modelem poszukiwanym przez rodziców jest krzesełko do karmienia ze stolikiem. Pozwala ono w dwojaki sposób wykorzystać krzesełko które nawet po okresie w którym dziecku służyło do jedzenia nadal przydatne jest w charakterze stoliczka do zabawy i rysowania. Taki model krzesełka posiada wtedy budowę dwuczęściową a jego podstawa po odwróceniu staje się funkcjonalnym stoliczkiem.
Biorąc pod uwagę cenę najpopularniejsze jest krzesełko do karmienia drewniane które jednak nie posiada takich funkcji jak regulacja wysokości.
Zapraszamy do zapoznania się z oferta krzesełek do karmienia takich firm jak m.in. BabyOno, Chicco, Caretero i wielu innych.