Krzesełka do karmienia

Krzesełka do karmienia

Jest 1 produkt.

Krzesełko do karmienia przeznaczone jest do stosowania przez dziecko w wieku od 6 do 36 miesięcy. Warto więc kupić produkt, który doskonale będzie spełniał swoją funkcję oraz pomoże w codziennym karmieniu maluszka. Ważna jest wygoda zarówno rodzica, jak i dziecka.

Niektóre z proponowanych przez nas modeli oferują kilkustopniową regulację zarówno oparcia krzesła, jak i jego wysokości, co pozwala dostosować fotelik do karmienia do odpowiedniej, wygodnej dla rodzica pozycji.
Dzielimy je na te wykonane z drewna oraz plastikowe. Oba modele dostępne są w wersji podstawowej i wielofunkcyjnej. Bardzo ciekawym modelem poszukiwanym przez rodziców, jest krzesełko do karmienia ze stolikiem. Można je wykorzystać w dwojaki sposób. Nawet po okresie, gdy służyło dziecku podczas jedzenia, nadal przydatne jest w charakterze stoliczka do zabawy i rysowania. Taki model krzesełka posiada wtedy budowę dwuczęściową, a jego podstawa po odwróceniu staje się funkcjonalnym stoliczkiem.
Biorąc pod uwagę cenę nasi klienci najchętniej decydują się na krzesełko do karmienia drewniane, które jednak nie posiada takich funkcji jak regulacja wysokości.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów renomowanych tj. BabyOno, Chicco, Caretero i wielu innych. 

Krzesełka do karmienia
Krzesełka do karmienia
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 10 ocen
Pokazano 1 - 1 z 1 produktu

Filtr produktów:

Producent
 • Krzesełko do karmienia Caretero BISTRO Krzesełko do karmienia Caretero BISTRO
  Dostępny produkt z innymi opcjami
  Krzesełko do karmienia Caretero BISTRO

  Producent: Caretero

  CAR_KDK_BISTRO_

  Wysokie krzesełko Bistro jest jak przytulna i elegancka restauracyjka, w której Twoje dziecko cieszy się smakiem Twoich dań. Ma wiele funkcji, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort. Krzesełko posiada m.in. szeroki zakres regulacji – można go używać nawet jako leżaczka. Jest łatwe do utrzymania w czystości dzięki tekstylnej, odpornej na zabrudzenia...

  329,00 zł