Krzesełka do karmienia

Krzesełko do karmienia przeznaczone jest do stosowania przez dziecko w wieku od 6 do 36 miesięcy. Warto więc kupić produkt, który doskonale będzie spełniał swoją funkcję oraz pomoże w codziennym karmieniu maluszka. Ważna jest wygoda zarówno rodzica, jak i dziecka.

Niektóre z proponowanych przez nas modeli oferują kilkustopniową regulację zarówno oparcia krzesła, jak i jego wysokości, co pozwala dostosować fotelik do karmienia do odpowiedniej, wygodnej dla rodzica pozycji.
Dzielimy je na te wykonane z drewna oraz plastikowe. Oba modele dostępne są w wersji podstawowej i wielofunkcyjnej. Bardzo ciekawym modelem poszukiwanym przez rodziców, jest krzesełko do karmienia ze stolikiem. Można je wykorzystać w dwojaki sposób. Nawet po okresie, gdy służyło dziecku podczas jedzenia, nadal przydatne jest w charakterze stoliczka do zabawy i rysowania. Taki model krzesełka posiada wtedy budowę dwuczęściową, a jego podstawa po odwróceniu staje się funkcjonalnym stoliczkiem.
Biorąc pod uwagę cenę nasi klienci najchętniej decydują się na krzesełko do karmienia drewniane, które jednak nie posiada takich funkcji jak regulacja wysokości.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów renomowanych tj. BabyOno, Chicco, Caretero i wielu innych. 

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji