Koszule do porodu i karmienia

Koszule do porodu: nocne i do karmienia

Jest 75 produktów.

Jedną z pierwszych rzeczy (oprócz bielizny ciążowej), które mamy kupują przyszłe mamy, szykując się do przyjścia dziecka, jest odpowiednia koszula do porodu i karmienia. W szpitalu co prawda możesz dostać koszulkę, ale zdecydowanie lepiej jest mieć własną.

Koszula do porodu posiada specjalny krój, który nie krępuje ruchów. Materiał, z którego są uszyte, jest przewiewny i przytulny. Koszulki przeznaczone do karmienia, posiadają odpowiednie wycięcia, które umożliwiają karmiącej mamie łatwe przystawienie dziecka do piersi. Mogą być również wyposażone w łatwe do odpięcia guziczki.

Kupując koszulę do porodu i karmienia, zwróć również uwagę na skład. Zalecane jest, aby koszula nocna ciążowa uszyta była z naturalnych materiałów typu bawełna.

Pośród modeli dostępnych na rynku znaleźć można koszule nocne do karmienia w cenach już od 20 zł. Możesz oczywiście spać w zwykłej koszulce, ale specjalny krój koszul do karmienia sprawia, że są one wygodniejsze w użytkowaniu. Zachęcamy do zapoznania z naszym asortymentem bielizny ciążowej.

Koszule do porodu i karmienia
Koszule do porodu i karmienia
Średnia ocena: 5 (100%)
Na podstawie: 6 ocen
Pokazano 1 - 48 z 75 produktów

Filtr produktów:

Rozmiar