Komplety dla niemowląt

Komplety dla niemowląt

Poza pojedynczymi elementami ubranka dla niemowląt dostępne są również jako gotowe komplety, które idealnie dobrane pod kątem kolorystyki i ozdób będą z całą pewnością wyglądać świetnie na każdym maluszku. Kupując komplet dla maluszka, nie musimy się przejmować źle dobraną kolorystyką. Pamiętajmy jednak, że w przypadku przeglądania kategorii "odzież niemowlęca" należy głównie skupić się na materiałach wykorzystywanych do produkcji gotowych zestawów. W sklepie udostępniono komplety, których skład jest w pełni bezpieczny dla skóry dziecka. Producenci zastosowali przede wszystkim miękką i zarazem elastyczną bawełnę. Oferowane zestawy ubranek niemowlęcych można zabrać na pobyt w szpitalu z noworodkiem.

Pokazuje 1-24 z 55 pozycji

Szeroki asortyment kompletów dla niemowląt

Zestawienia kompletów niemowlęcych bywają bardzo różne: począwszy od tradycyjnego śpiocha i kaftanika, a skończywszy na większych zestawach, w których składzie znaleźć możemy również czapeczkę czy łapki niedrapki. Wśród kolorystyki proponowane są zarówno zestawy ubranek bardziej tradycyjne - białe, różowe, czy błękitne, jak i kolorowe, nowoczesne, z barwnymi aplikacjami (nawiązującymi do zwierzątek, pojazdów czy roślin). Gotowe zestawy dla niemowląt są dostępne w różnych rozmiarach pasujących zarówno na najmniejsze maluszki (50, 52, 56 oraz 62), jak i przeznaczonych dla nieco starszych dzieci (68, 74, 80, 86). 

Komplety dla niemowląt są również idealnym pomysłem na prezent z okazji pojawienia się na świecie nowego członka rodziny. W takim przypadku na szczególną uwagę zasługują zestawy ubranek marki LAFEL składające się z kilku elementów, w tym m.in. body, kaftanika, półśpioszków, czapeczki i rękawiczek. Tego rodzaju produkty są bardzo często pakowane w ładne pudełeczka stanowiące dodatkową ozdobę. Z kolei wielobarwne zestawy proponowane przez markę Mrofi doskonale sprawdzą się podczas wykonywania pierwszych pamiątkowych zdjęć noworodka. 

Największą popularnością cieszą się komplety dla niemowląt takich firm jak Pinokio, Ewa Klucze, Nicol czy Bobas & Koala. Producenci dbają o odpowiednią jakość oferowanych ubranek i równocześnie proponują atrakcyjne ceny. 

Produkt dodany do listy ulubionych