Kombinezony

Kombinezony 

Jest 2 produktów.
Pokazano 1 - 2 z 2 produktów

Kombinezon dla niemowlaka używany jest najczęściej w okresie zimowym, kiedy niezwykle ważne jest zapewnienie dziecku właściwej temperatury i ochrony przed zimnem.

Rodzice oglądając kombinezony dla niemowląt powinni zwrócić uwagę przede wszystkim na odpowiedni jego rozmiar. Pamiętajmy, że dzieci szybko rosną i zakup produktu „ w sam raz” może nie być dobrym wyborem. Optymalnie jest kupić kombinezon niemowlęcy, który będzie o rozmiar większy. Będziemy mieli wtedy pewność, że maluszek odpowiednio długo nacieszy się nowym nabytkiem. Zakup zbyt dużego rozmiaru może z kolei sprawić, że dziecku będzie w kombinezonie za zimno.

Rozglądając się za kombinezonami z pewnością zauważymy, że rozpiętość cenowa jest bardzo duża jednakże kombinezon dla noworodka to zwykle nie najtańszy wydatek.

Zwracajmy również uwagę na materiał wykonania. Zaleca się aby materiał wierzchni odpowiednio izolował maluszka od zimna, wiatru i nie przepuszczał wody. Wnętrze powinno być miłe, delikatne i przytulne dla dziecka.

Dużym ułatwieniem dla rodziców jest również możliwość rozpięcia kombinezonu po całej długości co pozwala wygodnie ubrać dziecko oraz w razie potrzeby szybko zdjąć kombinezon.