Kokon minky Medi Partners jeże miętowe i mięta

MP_KOKM_JEZMT_MIETA


Medi Partners

Nowy produkt

Kokon minky Medi Partners jeże miętowe i mięta Powiększ

Medi Partners Medi Partners

Kokon niemowlęcy z dwustronną wkładką, wypełniony idealnie dobraną grubością ociepliny, zapewnia miękkość i wygodę podczas snu. Dwustronna wkłada pozwala utrzymać produkt w czystości.

Więcej szczegółów

Cena: 

89,50 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 29 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 2,90 zł.

Więcej informacji

Podwyższone krawędzie kokonu, wypełnione antyalergiczną włókniną zapewniają bezpieczeństwo podczas snu dziecka. Produkt lekki w transporcie, idealnie sprawdzi się zarówno w łóżeczku czy łóżku rodziców jak i w wózku, na kanapie a także podczas wyjazdu. Jego wszechstronne zastosowanie sprawia, że może być używany do 6 miesiąc życia jako leżaczek, łóżeczko czy przewijak.

Rozwiązanie sznurków kokonu pozwala na idealne dopasowanie powierzchni do spania poprzez ściągnięcie lub rozluźnienie. Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż sztywne napy czy guziki. dzięki temu kokon „rośnie” wraz z dzieckiem. starsze niemowlę będzie miało możliwość rozprostować swobodnie nóżki poprzez rozluźnienie sznurka. Dwustronna możliwość używania kokonu dodatkowo pobudzi zmysł wzrokowu maluszka.