Klocki

Klocki

Jest 1 produkt.
Pokazano 1 - 1 z 1 produktu

Filtr produktów:

Producent
  • Smily Play Wieża z klocków 0613A

    Producent: Smily play

    SMILY_0613A

    Mysz, kot i pies. - przyciski, kółka- grzechotki, okienka- zwierzaczki, labiryntZdawałoby się trójka zwierzątek niezbyt skora do przyjaźni. W wieży z klocków tworzą jednak zgrany zespół i świetnie się dogadują, bawiąc i zaskakując Twoje dziecko, grzechotkami i wieloma innymi atrakcjami, na których poznaniu maluch spędzi wiele miłych chwil.

    41,00 zł

Pośród zabawek dedykowanych dzieciom powyżej 6 miesiąca życia, zdecydowanie nie mogło zabraknąć klocków. Dobrze zaprojektowane mogą mieć charakter edukacyjny, a przy tym dają one mnóstwo radości. Naturalnie jednak klocki dla tak małego człowieka powinny być wykonane z bezpiecznych materiałów, a już na pewno nie mogą być bardzo małe, aby nie zostały przypadkowo połknięte.

My posiadamy w swojej ofercie tylko najlepsze na rynku klocki, idealne dla maluszków mających już ponad 6 miesięcy. Kolorowe i duże klocki firmy Smily Play, staną się wyjątkową zabawką dla każdego dziecka, bezpieczną i dającą ogromne możliwości. Dbamy również o to, aby dostępne w naszym sklepie zabawki można było kupować w konkurencyjnych cenach.

Każdy rodzic na pewno będzie zaskoczony tym, jak wiele radości mogą dać dziecku nasze przepięknie wykonane klocki.