Filtr produktów:

Producent

Klocki

Klocki 

Jest 2 produktów.
Pokazano 1 - 2 z 2 produktów
 • Smily Play Klocki 4 sztuki MB5001

  Producent: Smily play

  SMILY_MB5001

  Miękkie i delikatne klocuszki którymi bawić może się dziecko już od 6 miesiąca. Intensywne kolory przyciągają wzrok maluszka. Klocuszki wydają również ciekawe dla dziecka dźwięki - grzechotka i szelest. Wykonania klocuszków stoi na najwyższym poziomie. Klocki ze wszystkich stron zawierają różnorodne obrazki. Mają wymiary 8.5x8.5cm. Są lekkie i wygodne do...

  35,99 zł
 • Smily Play Wieża z klocków 0613A

  Producent: Smily play

  SMILY_0613A

  Mysz, kot i pies. - przyciski, kółka- grzechotki, okienka- zwierzaczki, labiryntZdawałoby się trójka zwierzątek niezbyt skora do przyjaźni. W wieży z klocków tworzą jednak zgrany zespół i świetnie się dogadują, bawiąc i zaskakując Twoje dziecko, grzechotkami i wieloma innymi atrakcjami, na których poznaniu maluch spędzi wiele miłych chwil.

  41,00 zł

Pośród zabawek dedykowanych dzieciom powyżej 6 miesiąca życia, zdecydowanie nie mogło zabraknąć klocków. Dobrze zaprojektowane mogą mieć charakter edukacyjny, a przy tym dają one mnóstwo radości. Naturalnie jednak klocki dla tak małego człowieka powinny być wykonane z bezpiecznych materiałów, a już na pewno nie mogą być bardzo małe, aby nie zostały przypadkowo połknięte.

My posiadamy w swojej ofercie tylko najlepsze na rynku klocki, idealne dla maluszków mających już ponad 6 miesięcy. Kolorowe i duże klocki firmy Smily Play, staną się wyjątkową zabawką dla każdego dziecka, bezpieczną i dającą ogromne możliwości. Dbamy również o to, aby dostępne w naszym sklepie zabawki można było kupować w konkurencyjnych cenach.

Każdy rodzic na pewno będzie zaskoczony tym, jak wiele radości mogą dać dziecku nasze przepięknie wykonane klocki.