Karuzela magiczna Tiny Love z projektorem 3w1

TL1303006830R


Tiny love

Nowy produkt

Karuzela magiczna Tiny Love z projektorem 3w1 Powiększ

Tiny love Tiny love

Karuzela Magiczna z projektorem wyświetla obrazki na górnej części karuzeli, a kiedy dziecko jest już nieco starsze można zdemontować karuzelę i pozostawić pozytywkę z projektorem obrazków na suficie. Dla starszych dzieci można jej użyć jako lampki.

Więcej szczegółów

Brak produktu w tej opcji

Cena: 

249,00 zł

brutto

249,00 zł za szt.

Kupując ten produkt otrzymasz 83 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 83 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 8,30 zł.

Więcej informacji

 Karuzela rośnie razem z dzieckiem dostosowując się do kolejnych etapów jego rozwoju. Wysokiej jakości projektor, piękny wygląd i słodkie zwierzątka, które zachwycają w ciągu dnia i uspokajają maleństwo w nocy.

Funkcje karuzeli:

jeden produkt na 3 etapy rozwoju:
1 etap: od 0 do 5 miesięcy służy jako karuzela z baldachimem oraz słodkimi, kolorowymi 3 zabawkami: żyrafką, małpką i sówką, które wykonane zostały z wysokiej jakości plastiku oraz materiałów, a także jako projektor do wyświetlania obrazków,

2 etap: od 5 do 18 miesięcy użytkowana jest gównie pozytywka z wysokiej jakości projektorem; obracające się o 180 stopni obrazki oraz zróżnicowana muzyka z pewnością zainteresują dziecko, szczególnie że będzie ono mogło samodzielnie włączyć efekty poprzez przyciśnięcie przycisków na bazie zabawki,

3 etap: powyżej 18 miesięcy to lampka nocna z projektorem z gwieździstym niebem, którą stawiamy obok łóżeczka,

  • różne warianty muzyczne w 3 kategoriach: muzyka klasyczna, kołysanki i dźwięki natury to zawarte w 9 relaksujących melodiach
  • czas trwania muzyki to 30 minut ciągłej muzyki
  • regulacja głośności
  • przycisk wyciszenia
  • projekcja obrazu na czaszy baldachimu (dla młodszych dzieci)
  • projekcja obrazu na suficie - dla starszych dzieci
  • funkcja nocnej lampki - gwieździste niebo

Wskazówki rozwojowe:

0-1 miesięcy
Pozwól dziecku cieszyć się delikatnym światłem emanującym z poruszających się zabawek - pomoże to rozwijać maluchowi zmysł wzroku.


5 miesięcy+
Kiedy czas użytkowania karuzeli się skończy, możesz usunąć baldachim i zabawki a zostawić tylko pozytywkę. Wkrótce dziecko nauczy się jak samodzielnie ją włączyć, zwiększając tym samym swoje poczucie niezależności.


18 miesięcy+
Funkcja lampki nocnej dla dzieci nie lubiących zasypiać/spać w ciemności w swoim pokoju. Delikatne światło w formie pięknego gwieździstego nieba zapewni spokojny sen.