Artykuły do karmienia noworodków i niemowląt

Zapomnij o trudnościach związanych z karmieniem dziecka! Odpowiednie smoczki antykolkowe zabezpieczą przed bólem brzuszka. Specjalne szczotki ułatwią Ci mycie butelek, a plastikowe sztućce zachęcą pociechę do samodzielnego jedzenia. Obawiasz się, że połowa obiadu wyląduje na nowych ubraniach? Prześliczne śliniaki ochronią bluzeczki malucha przed zabrudzeniem.

Karmienie

Odpowiedniej jakości produkty ułatwiają rodzicom żywienie maluchów, dlatego też praktyczne akcesoria do karmienia dzieci i niemowląt, które znajdziesz w naszej ofercie, to niezbędny element każdej wyprawki. Jeszcze przed narodzinami pociechy warto właściwie się przygotować i wybrać odpowiednie butelki i smoczki. Nawet jeżeli planujesz karmić piersią, to mogą zdarzyć się sytuacje, w których przedmioty te będą przydatne. Gdy mama chce wyjść sama z domu, wystarczy, że odciągnięty pokarm przechowa w specjalnych pojemnikach w lodówce, tak by w razie konieczności mógł go podać inny dorosły. Karmienie niemowlaka i starszych dzieci nie będzie wtedy niczym trudnym. Oczywiście mleko nie powinno być zimne, dlatego warto zaopatrzyć się w podgrzewacze do butelek, które pozwolą osiągnąć optymalną temperaturę posiłku. Skorzystaj z naszej oferty i już dziś skompletuj wyprawkę dla malucha.

Karmienie niemowlaka — co może się przydać?

Jednym z ważniejszych etapów w rozwoju malucha jest okres rozszerzania diety. W tym czasie mleko przestaje być jedynym, spożywanym przez niego posiłkiem. Coraz częściej i chętniej zacznie on przyjmować jedzenie za pomocą łyżeczki, a butelka stanowi jedynie alternatywę. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju kubki, niekapki, a nawet wymienne rurki do bidonów ułatwiające naukę picia. Pierwsze posiłki to poznawanie nowych smaków i konsystencji. Z uwagi na to, że żywność nie zawsze trafi do buzi Twojej pociechy, niezbędne mogą okazać się śliniaki chroniące ubranka przed zabrudzeniami. Szeroki wybór akcesoriów do karmienia niemowlaka i starszego dziecka dostępny u nas w sklepie sprawia, że w łatwy i szybki sposób odnajdziesz wszystkie produkty, które powinna zawierać wyprawka.

Pokazuje 1-24 z 634 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji