Interaktywne/Edukacyjne

Interaktywne/Edukacyjne

Jest 2 produktów.
Pokazano 1 - 2 z 2 produktów

Filtr produktów:

 • Fisher-Price Mały doktor L6556

  Producent: Fisher-Price

  FP_L6556

  Tak jak zalecił lekarz: liczne akcesoria do zabawy, w której można odgrywać role lekarza lub pielęgniarki! Stetoskop naprawdę działa! W komplecie jest rękaw do mierzenia ciśnienia z obrotowym miernikiem (wystarczająco duży, aby badać dorosłych pacjentów!), termometr ze wskazaniem „chory-zdrowy”, zabawkowy wziernik uszny, strzykawka ze sprężyną i opaska...

  54,00 zł
 • Smily Play Książeczka Polsko-Angielska

  Producent: Smily play

  SMILY_2267

  Wyjątkowa interaktywna i edukacyjna książeczka dwujęzyczna: polsko - angielska. Posiada aż pięć interaktywnych, dwujęzycznych zabaw! Zabawy nauczą Twoje dziecko nazw rzeczy, kolorów, liczb. Każda strona książeczki (jest ich 8) posiada po 4 kolorowe, wesołe obrazki z dwujęzycznymi podpisami. Specjalne otwory na bokach sprawiają, że strony są bardzo wygodne...

  57,80 zł

Dzięki dobrze przygotowanym, interaktywnym zabawkom, dzieci mogą poznawać świat, uczyć się wielu wartościowych rzeczy i po prostu dobrze się bawić, rozwijając swój umysł jednocześnie. Takie właśnie możliwości oferują, dostępne w naszym sklepie, zabawki interaktywne i edukacyjne, które wykonane zostały z bezpiecznych materiałów.

Prawidłowy rozwój naszego dziecka to właśnie przede wszystkim stawianie na jego edukację, którą z dobrze zaprojektowanymi zabawkami można oczywiście połączyć z rozrywką. Nasze zabawki na pewno sprostają oczekiwaniom każdego, a dbałość na każdym etapie ich produkcji zapewni rodzicom pewność, że dzieciom nic złego się nie stanie podczas zabawy.

Warto kupować dzieciom tak wartościowe zabawki, tym bardziej że w naszym sklepie markowe produkty można zamawiać w konkurencyjnych cenach.