Inne

Inne

Jest 1 produkt.

Nawet u niemowląt, które lubią kąpiele, w pewnym momencie pojawia się duża niechęć do mycia głowy i spłukiwania jej wodą. Warto więc zrobić coś, aby zapobiec tej niechęci i ułatwić tę czynność. W takim wypadku bardzo przydatny może być specjalny kubek do mycia głowy, dzięki któremu można uniknąć przykrych doświadczeń z dostawaniem się wody do oczu dziecka. Kubki te mają specjalnie wyprofilowany gumowy rant, który pomoże nam precyzyjnie skierować strumień wody podczas spłukiwania. Korzystanie z takiego kubka jest bardzo wygodne i bezpieczne dla dziecka.

Niektóre maluchy w czasie kąpieli lubią również bawić się w wodzie, a do tego potrzebne są zabawki. Warto je trzymać zawsze pod ręką, w czym na pewno pomoże specjalny pojemnik na przyssawce, w który łatwo można zebrać zabawki, opłukać je, a następnie przyczepić do ściany.

Inne
Inne
Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 5 ocen
Pokazano 1 - 1 z 1 produktu

Filtr produktów:

Producent
  • Pojemnik na zabawki kąpielowe BabyOno 262

    Producent: Babyono

    BO_262

    Pojemnik na zabawki kąpielowe jest idealnym połączeniem zabawki dla dziecka oraz produktu użytecznego dla rodzica. Podczas kąpieli umila dziecku czas, umożliwia wyławianie zabawek, przelewanie wody i piany. Po kąpieli wyłowione zabawki można opłukać i powiesić do wyschnięcia na dołączonej do zestawu przyssawce, otwory w pojemniku ułatwiają wysychanie...

    25,00 zł