Huśtawki

Huśtawki dla niemowląt

Jest 1 produkt.

Nic tak nie uspokaja niemowlaka jak bujanie. Dlatego też wszelkiego rodzaju huśtawki dla niemowląt cieszą się tak dużą popularnością. Bujaczek dla niemowlaka pozwala uspokoić maluszka kiedy jest rozdrażniony i utulić do snu kiedy przychodzi odpowiednia pora. Huśtawka dla niemowlaka to również urządzenie które pozwala zmęczonym rodzicom odpocząć i znaleźć chwilę dla siebie.

Szukając odpowiedniego produktu pamiętajmy aby sprawdzić przed zakupem takie parametry jak dopuszczalny udźwig i dedykowany wiek dziecka. Dobrze jeśli bujaczek dla niemowlaka posiada regulowane oparcie oraz możliwość wyboru szybkości „huśtania”. Bardziej zaawansowane urządzenia wyposażone są często w pilot zdalny który pozwala na pełną obsługę bez konieczności podchodzenia do urządzenia.

Huśtawki
Huśtawki
Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 6 ocen
Pokazano 1 - 1 z 1 produktu

Filtr produktów:

Producent
 • Huśtawka niemowlęca Caretero LOOP Huśtawka niemowlęca Caretero LOOP
  Dostępny produkt z innymi opcjami
  Huśtawka niemowlęca Caretero LOOP

  Producent: Caretero

  CAR_HUS_LOOP_

  Huśtawka LOOP została wyposażona w wiele nowoczesnych rozwiązań, ułatwiających codzienną opiekę nad dzieckiem. Oprócz standardowych melodii uspakajających i pięciu szybkości huśtania, LOOP posiada funkcję sterowania z pilota. Dodatkowo wyposażona jest w tryb wykrywania głosu. W tym trybie huśtawka uruchamia się automatycznie po wykryciu np. płaczu...

  329,00 zł