Dozowniki do leków

Rodzice, którzy kiedykolwiek musieli podać lekarstwo niemowlakowi wiedzą, jak trudne jest to zadanie. Kiedy maluszek grymasi, niełatwo nakłonić go do przyjęcia leków. Aby ułatwić rodzicom to zadanie, producenci wprowadzają szereg rozwiązań takich jak dozowniki do leków, dzięki którym staje się ono łatwiejsze.
Ciekawym rozwiązaniem są specjalne kubeczki, dzięki którym precyzyjnie można zaaplikować lekarstwo do ust dziecka. Dozownik do leków,
który można znaleźć w naszej ofercie, wykonany z plastiku i wyposażony w specjalny ustnik doskonale spełnia swoje zadanie.
Prawdziwym hitem jest jednak smoczek do podawania leków. Wyposażony
został w specjalny pojemniczek, w którym należy umieścić lekarstwa. W znacznym stopniu ułatwia on aplikację lekarstw, gdyż dziecko dzięki naturalnemu odruchowi ssania dużo chętniej przyjmuje lek. Smoczki do podawania leków różnią się od smoczka standardowego wyłącznie dodatkowym pojemnikiem, więc dziecko chętnie z niego korzysta.
Dozowniki do leków polecamy szczególnie rodzicom, którzy nie mogą znaleźć dobrego sposobu na zaaplikowanie dziecku lekarstw.

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji