Emolium emulsja do kąpieli - emolient - 400ml

EMOL_EMU_KAP_400ML


Emolium

Nowy produkt

Emolium emulsja do kąpieli - emolient - 400ml Powiększ
Emolium Emolium

Emulsja do kąpieli Emolium to aktywny emolient zalecany do codziennej higieny skóry niemowląt. Może być używany od 1 dnia życia.Delikatnie myje skórę i zapewnia jej zdrowe funkcjonowanie. Chroni ją i sprawia, że staje się mniej podatna na podrażnienia.

Więcej szczegółów

Brak produktu w tej opcji

Cena: 

45,99 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 15 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.

Więcej informacji

Zawarty w emulsji olej macadamia wraz z olejem parafinowym i olejem avocado wzmacniają naturalną strukturę naskórka i poprawiają jego elastyczność. Ograniczają przeznaskórkową utratę wody (TEWL). Masło shea wzmacnia barierę lipidową, chroniąc przed podrażnieniami i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Trójglicerydy kaprylowo-kaprynowe uzupełniają brak lipidów w skórze. Natłuszczają i odbudowują barierę ochronną naskórka. Olej canola zapobiega suchości i chroni skórę przed nadmierną utratą wody z naskórka (TEWL). Łagodzi podrażnienia.

 

Właściwości

  • delikatnie myje
  • wzmacnia barierę naskórkową
  • nawilża i natłuszcza
  • ogranicza przeznaskórkową utratę wody
  • uzupełnia braki lipidów w skórze
  • chroni przed podrażnieniami i szkodliwym działaniem
  • czynników zewnętrznych
  • łagodzi podrażnienia

 

Stosowanie
Codzienna higiena skóry wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień

Kąpiel dla dzieci i niemowląt: do wypełnionej wodą wanienki dodać 15 ml preparatu (1/2 miarki). Kąpiel powinna trwać około 15 minut. Następnie delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem, bez pocierania.

Kąpiel dla dorosłych: do napełnionej wodą do połowy wanny dodać 30 ml preparatu (1 miarkę). Kąpiel powinna trwać około 15 minut. Następnie delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem, bez pocierania.

Komentarze

Napisz opinię

Emolium emulsja do kąpieli - emolient - 400ml

Emolium emulsja do kąpieli - emolient - 400ml