Czapki niemowlęce

Różnego rodzaju czapki dla niemowląt to niezbędny element dziecięcej wyprawki. Zimą chronią malucha przed utratą ciepła, latem stanowią osłonę przed słońcem. Bez względu na porę roku zawsze warto mieć je przy sobie, by  w razie potrzeby móc zabezpieczyć główkę dziecka i zapewnić mu komfort termiczny.

Pokazuje 1-24 z 119 pozycji

Jakie czapeczki wybierać?

Najlepiej wyposażyć się w nakrycia głowy o różnych grubościach. Cieniutka bawełniana czapeczka niemowlęca będzie odpowiednia do zabezpieczenia główki po kąpieli, a grubsza sprawdzi się po wyjściu na dwór. W cieplejsze dni najlepiej sięgnąć po lekkie czapki wiosenne dla niemowląt, a podczas upałów można zupełnie zrezygnować z ich zakładania lub wybrać lekką chustkę z daszkiem. Warto być szczególnie czujnym podczas wybierania czapeczki zimowej, ponieważ tego typu akcesoria dla niemowląt powinny dokładnie ochraniać uszy.

Czapeczki dla starszych niemowląt występują zarówno z troczkami umożliwiającymi zawiązanie ich pod szyją, jak i bez nich. To od mamy zależy, jakie rozwiązanie preferuje dla swojego dziecka. W każdym przypadku czapeczka dla niemowlaka powinna być właściwie dopasowana, aby nie uciskać delikatnej główki. Warto więc dokładnie zmierzyć jej obwód i na tej podstawie wybrać rozmiar.

Czapki niemowlęce produkowane są w różnych krojach i kolorach, a więc można znaleźć produkt pasujący do każdego ubranka wyjściowego.

Pamiętajmy, aby dopasować grubość nakrycia głowy do warunków panujących na zewnątrz. Zbyt cienkie może prowadzić do wychłodzenia dziecka, zwłaszcza w chłodne, wietrzne dni, jednak przegrzewanie malucha może mieć równie poważne konsekwencje, dlatego również powinno się go unikać.

Nasza oferta czapeczek dla dzieci niemowląt

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców, posiadamy w sprzedaży nakrycia na każdą porę roku, różniące się między sobą grubością, ale i sposobem zakładania, czy kolorystyką. Każdy rodzic znajdzie wśród nich model, który przypadnie mu do gustu i zapewni komfort jego maluchowi.

Polecamy czapki firm: Pinokio, Mrofi oraz Ewa Klucze. To marki o ugruntowanej pozycji na rynku, których produkty wyróżniają się szczególnie starannym wykonaniem. 

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji