Butelki i smoczki dr Browns

Każda butelka amerykańskiej firmy dr Brown została zaprojektowana w ten sposób, by skutecznie redukować ryzyko wystąpienia kolki u dzieci. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych systemów odpowietrzających, butelki dr Brown są dedykowane niemowlętom od pierwszych chwil życia, a także wszystkim tym dzieciom, które często cierpią z powodu nieprzyjemnych bólów brzucha, wzdęć i ulewań. Dzięki starannie dopracowanej konstrukcji codzienne karmienia są zdecydowanie spokojniejsze, co przynosi ogromną ulgę zarówno maluchom, jak i ich rodzicom.

Pokazuje 1-24 z 43 pozycji

Butelki dr Brown

Kiedy kolki ustąpią i  wymienne słomki odpowietrzające przestają już być potrzebne, wystarczy je po prostu zdemontować. Warto podkreślić, że praktycznie każda nowatorska sygnowana logo dr Brown's butelka antykolkowa, poza innowacyjnym systemem odpowietrzającym, posiada także gwintowaną nakrętkę oraz silikonowy, miękki smoczek o wolnym przepływie. Specjalna konstrukcja sprzyja zasysaniu smoczka w prawidłowy sposób, zapobiegając jednocześnie połykaniu powietrza przy karmieniu, co może powodować dyskomfort trawienny i uciążliwe bóle brzuszka. Do wyboru są dwie wersje z wąską i szeroką szyjką, z których każda występuje w kilku wariantach kolorystycznych. Dzięki bezpiecznym materiałom, niezawierającym szkodliwego bisfenolu typu A, a także nowoczesnym rozwiązaniom, każda butelka dr Brown cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i zaufaniem ze strony rodziców w wielu krajach na całym świecie. 

Smoczki dr Brown

W ofercie marki dostępne są również smoczki o różnych wielkościach i tempie przepływu. Najmniejsze z nich są odpowiednie nawet dla kilkudniowych wcześniaków, które dopiero uczą się jedzenia. Zróżnicowana wielkość otworów pozwala na używanie produktów tej firmy zarówno do podawania napojów, na przykład mleka, jak i soczków, czy kaszek. Kiedy dziecko podrośnie i klasyczny smoczek nie będzie mu już odpowiadał, wystarczy go wymienić i na górze butelki umieścić specjalny gumowy ustnik, idealny dla starszych maluchów. Świetnie sprawdzi się przy nauce picia, zanim dziecko będzie gotowe, by do picia wykorzystywać bidon lub kubek termiczny. Należy tylko upewnić się, że ustnik jest odpowiedni do konkretnego modelu, ponieważ wersja, którą wyróżnia szeroka szyjka options, jest kompatybilna z  innymi nakładkami niż warianty z wąską szyjką.

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji