Butelki i akcesoria

Butelki Tommee Tippee i smoczki do nich

Jest 30 produktów.

Butelki Tommee Tippee cieszą się uznaniem ze strony rodziców na całym świecie, głównie dlatego, że zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami w dziedzinie karmienia. Dzięki starannie dobranym smoczkom, każda z butelek marki Tommee Tippee pobudza naturalny odruch ssania, sprawiając, że karmienie malucha jest nie tylko znacznie łatwiejsze, ale również przyjemniejsze.

Dostępne w asortymencie naszego sklepu nowatorskie butelki Tommee Tippee wyposażono w wyjątkowo czułe zaworki antykolkowe, które gwarantują odpowiednie odpowietrzenie
i jednocześnie zapobiegają występowaniu uciążliwych kolek. Większość modeli butelek od Tommee Tippee posiada ponadto miękkie, silikonowe smoczki, które ułatwiają połączenie karmienia piersią i butelką. Dzięki unikalnym kształtom butelki Tommee Tippee są wyjątkowo łatwe do objęcia ustami.

Tommee Tippee - butelka antykolkowa

Butelka antykolkowa posiada specjalnie zaprojektowany system z rurką który chroni przed dostawaniem się powietrza do brzuszka dziecka.

Poza butelkami firma Tommee Tippee prezentuje równie wysoki poziom wykonania dla takich produktów jak smoczki, podgrzewacz i laktator.

Butelki Tommee Tippee
Butelki Tommee Tippee
Średnia ocena: 4.9 (98.7%)
Na podstawie: 16 ocen
Pokazano 1 - 30 z 30 produktów

Filtr produktów:

Producent