Butelki i akcesoria

Butelki i akcesoria Philips Avent Natural, AirFree, Classic+, Anti-colic

Jest 27 produktów.

Nowoczesne i firmowe butelki Philips Avent Natural, AirFree, Classic+ i Anti-colic cechują się starannie opracowanymi, naturalnymi i ergonomicznymi kształtami, dzięki czemu są wyjątkowo komfortowe w trzymaniu, nawet w malutkich dziecięcych rączkach. Każdy z dostępnych produktów składa się z niewielu części, dlatego butelki Avent są nie tylko łatwe do złożenia, ale i proste w codziennym czyszczeniu.

Jednym z największych atutów butelek dziecięcych od firmy Avent Philips jest zastosowanie innowacyjnych, podwójnych zaworów, dzięki którym powietrze nie przedostaje się do dziecięcego brzuszka, a ryzyko wystąpienia bolesnej kolki zostaje zredukowane do minimum. Warto również podkreślić, że większość nowatorskich butelek Avent posiada unikalne budowy, które nie powodują zasysania smoczków, dzięki czemu można karmić malucha bez jakichkolwiek, najmniejszych nawet zakłóceń.

Butelka Avent Natural to jedna z najpopularniejszych butelek na rynku i cieszy się uznaniem wśród milionów mam na całym świecie. Dużym zainteresowaniem mogą się pochwalić również produkty z pozostałych serii: Anti-colic, AirFree czy Classic+.

Butelki i akcesoria Philips Avent Natural, AirFree, Classic+, Anti-colic
Butelki i akcesoria Philips Avent Natural, AirFree, Classic+, Anti-colic
Średnia ocena: 4.9 (98.6%)
Na podstawie: 14 ocen
Pokazano 1 - 27 z 27 produktów

Filtr produktów:

Producent