Butelki, smoczki i akcesoria Philips Avent Natural - AirFree - Classic+ Anti-colic

Proponujemy bogaty wybór butelek i dodatkowych akcesoriów (takich jak m.in. szeroki smoczek imitujący naturalne przysysanie) przydatnych podczas podawania dziecku mleka modyfikowanego lub naturalnego ściąganego z piersi przy użyciu laktatora (tego typu urządzenia są również dostępne w naszym sklepie). Oferowane przez nas butelki marki Philips odzwierciedlają naturalne karmienie piersią poprzez odpowiedni kształt smoczków. Takie rozwiązanie zapewnia maksymalną wygodę zarówno dla karmionego maluszka, jak i rodzica. Dodatkowo znacznie łatwiej odstawić dziecko od piersi w celu przejścia na karmienie butelką.

Pokazuje 1-24 z 31 pozycji

Butelki Avent — najwyższa jakość

Nowoczesne i firmowe butelki Philips Avent Natural, AirFree, Classic+ i Anti-colic cechują się starannie opracowanymi, naturalnymi i ergonomicznymi kształtami, dzięki czemu łatwo je chwycić, nawet malutkim rączkom dziecka. Każdy z dostępnych produktów składa się z niewielu części, dlatego butelki Avent są nie tylko łatwe do złożenia, ale i proste w codziennym utrzymaniu czystości.

Technologia zaworów w butelkach Avent oraz smoczki do butelek Avent

Jednym z największych atutów butelek dziecięcych od firmy Avent Philips jest zastosowanie innowacyjnych, podwójnych zaworów, odprowadzających powietrze, które nie przedostaje się do dziecięcego brzuszka podczas karmienia, a ryzyko wystąpienia bolesnej kolki zostaje zredukowane do minimum, ponieważ dziecko nie połyka powietrza. Warto również podkreślić, że większość nowatorskich butelek Avent posiada unikalne budowy, które nie powodują zasysania smoczków, dzięki czemu można karmić malucha bez jakichkolwiek, najmniejszych nawet zakłóceń, trzymając produkt w dowolną stronę.

Butelka Avent Natural to jeden z najpopularniejszych modeli na rynku i cieszy się uznaniem wśród milionów mam na całym świecie. Dużym zainteresowaniem mogą się pochwalić również produkty z pozostałych serii: Anti-colic, AirFree czy Classic+, które także ułatwiają przejście z karmienia piersią na podawanie pokarmu modyfikowanego.

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji