Butelka szklana 240ml Natural AVENT 673/17

Butelka szklana 240ml Natural AVENT 053/17

Nowa szklana butelka Avent Natural 053/17 charakteryzuje się pojemnością 240ml. Jest to idealne rozwiązanie dla rodziców szukających najzdrowszych rozwiązań dla swojego dziecka. Nowa szklana butelka z serii natural to nie tylko dużo wyższa trwałość lecz również najwyższy poziom ochrony zdrowia dziecka. 

Szkło medyczne z którego wykonywane są butelki Avent Natural 053/17 to materiał wytrzymały a jednocześnie niezwykle lekki. Charakteryzuje się ono również dużą odpornością na wysokie temperatury dzięki czemu sterylizacja nie jest mu straszna i nie ma wpływu na jego klarowność.

AV_053_17
24h
57,90 zł

(57,90 zł szt.)

Brutto

Opis

Butelki szklane firmy Avent sprawdzą się idealnie zarówno do podawania mleka jak i soczków które nie pozostawią na nich niemożliwych do usunięcia odbarwień. Butelka wyposażona jest w smoczek 1m+ co sprawia iż jest ona odpowiednia dla dzieci już od 1 miesiąca życia.

Firma Avent projektując butelkę z serii Natural zadbała aby karmienie stało się bardziej naturalne zarówno dla matki jak i dziecka. Smoczek jest wyposażony w innowacyjne płatki, które powodują, że przypomina on pierś.

Naturalne przysysanie do szerokiego smoczka w kształcie piersi

naturalne przysysanie
Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.

Bezpieczne, trwałe i czyste szkło medyczne

szło medyczne
Szkło stosowane w laboratoriach ma właściwości odporne na szok termiczny, można je sterylizować w wysokich temperaturach. Jest lekki, łatwo się czyści i zachowuje klarowność, gdyż nie będzie barwić od soków oraz nie pozostanie osad po pokarmie. Bezpieczne dla maluszka.

Wyjątkowe płatki zapewniają wygodę i nadają smoczkowi dodatkową miękkość i giętkość

giętkość

Płatki znajdujące się wewnątrz smoczka zwiększają jego miękkość i giętkość bez ryzyka zapadania się smoczka. Twoje dziecko polubi bardziej wygodny sposób karmienia.

Zaawansowany system antykolkowy z innowacyjnym, podwójnym zaworem

system antykolkowy

Innowacyjny, podwójny zawór zmniejsza dyskomfort i częstotliwość występowania kolki, odprowadzając powietrze do butelki zamiast do brzuszka dziecka.

 Ergonomiczny kształt zapewnia maksymalny komfort

Ergonomiczny kształt

Dzięki wyjątkowemu kształtowi butelkę można łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, co zapewnia maksymalną wygodę nawet malutkim rączkom dziecka.

 

Zgodność z produktami Philips AVENT

Zgodność z produktami Philips AVENT

Nowa butelka do naturalnego karmienia Philips AVENT jest zgodna z produktami Philips AVENT z wyjątkiem klasycznych butelek i uchwytów kubków. Zalecamy używanie butelek do naturalnego karmienia wyłącznie ze smoczkami do naturalnego karmienia.

 

 Cechy:

  • Bezpieczne i lekkie szkło odporne na temperaturę
  • Naturalne przysysanie, Łatwe łączenie karmienia piersią i butelką.
  • Wyjątkowe płatki zapewniające wygodę, Bardzo miękki i giętki smoczek.
  • Zaworek antykolkowy. Zaawansowany system zapobiegania kolkom.
  • Ergonomiczny kształt butelki, szeroka szyjka.
  • Wygodne trzymanie, łatwe składanie, łatwe czyszczenie. Można myć w zmywarce.
  • Możliwość dokupienia dysków uszczelniających i wykorzystanie butelki jako pojemnik na pokarm lub uszczelnienie jej na podróż.

 

Szczegóły produktu
Nowy
Komentarze (0)
Brak recenzji
Produkt dodany do listy ulubionych