Butelka szklana 120ml Natural AVENT 671/17

AV_671-17


Philips Avent

Nowy produkt

Butelka szklana 120ml Natural AVENT 671/17 Powiększ
Philips Avent Philips Avent

Nowa butelka szklana Avent Natural 671/17 charakteryzuje się pojemnością 120ml. Jest to idealne rozwiązanie dla rodziców szukających najzdrowszych rozwiązań dla swojego dziecka. Nowa szklana butelka z serii natural to nie tylko dużo wyższa trwałość lecz również najwyższy poziom ochrony zdrowia dziecka. 

Szkło medyczne z którego wykonywane są butelki Avent Natural 671/17 to materiał wytrzymały a jednocześnie niezwykle lekki. Charakteryzuje się ono również dużą odpornością na wysokie temperatury dzięki czemu sterylizacja nie jest mu straszna i nie ma wpływu na jego klarowność.

Więcej szczegółów

24h

46,50 zł

brutto

46,50 zł za szt.

Kupując ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 15 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.

Więcej informacji

Butelki szklane firmy Avent sprawdzą się idealnie zarówno do podawania mleka jak i soczków które nie pozostawią na nich niemożliwych do usunięcia odbarwień. Pojemność 120ml jest odpowiednia dla dzieci już od pierwszych chwil życia.

Firma Avent projektując butelkę z serii Natural zadbała aby karmienie stało się bardziej naturalne zarówno dla matki jak i dziecka. Smoczek jest wyposażony w innowacyjne płatki, które powodują, że przypomina on pierś.

Naturalne przysysanie do szerokiego smoczka w kształcie piersi

naturalne przysysanie
Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.

Bezpieczne, trwałe i czyste szkło medyczne

szło medyczne
Szkło stosowane w laboratoriach ma właściwości odporne na szok termiczny, można je sterylizować w wysokich temperaturach. Jest lekki, łatwo się czyści i zachowuje klarowność, gdyż nie będzie barwić od soków oraz nie pozostanie osad po pokarmie. Bezpieczne dla maluszka.

Wyjątkowe płatki zapewniają wygodę i nadają smoczkowi dodatkową miękkość i giętkość

giętkość

Płatki znajdujące się wewnątrz smoczka zwiększają jego miękkość i giętkość bez ryzyka zapadania się smoczka. Twoje dziecko polubi bardziej wygodny sposób karmienia.

Zaawansowany system antykolkowy z innowacyjnym, podwójnym zaworem

system antykolkowy

Innowacyjny, podwójny zawór zmniejsza dyskomfort i częstotliwość występowania kolki, odprowadzając powietrze do butelki zamiast do brzuszka dziecka.

 Ergonomiczny kształt zapewnia maksymalny komfort

Ergonomiczny kształt

Dzięki wyjątkowemu kształtowi butelkę można łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, co zapewnia maksymalną wygodę nawet malutkim rączkom dziecka.

 

Zgodność z produktami Philips AVENT

Zgodność z produktami Philips AVENT

Nowa butelka do naturalnego karmienia Philips AVENT jest zgodna z produktami Philips AVENT z wyjątkiem klasycznych butelek i uchwytów kubków. Zalecamy używanie butelek do naturalnego karmienia wyłącznie ze smoczkami do naturalnego karmienia.

 

 Cechy:

  • Bezpieczne i lekkie szkło odporne na temperaturę
  • Naturalne przysysanie, Łatwe łączenie karmienia piersią i butelką.
  • Wyjątkowe płatki zapewniające wygodę, Bardzo miękki i giętki smoczek.
  • Zaworek antykolkowy. Zaawansowany system zapobiegania kolkom.
  • Ergonomiczny kształt butelki, szeroka szyjka.
  • Wygodne trzymanie, łatwe składanie, łatwe czyszczenie. Można myć w zmywarce.
  • Możliwość dokupienia dysków uszczelniających i wykorzystanie butelki jako pojemnik na pokarm lub uszczelnienie jej na podróż.

 

Komentarze

Napisz opinię

Butelka szklana 120ml Natural AVENT 671/17

Butelka szklana 120ml Natural AVENT 671/17