Butelka Canpol wąska 250ml Love and Sea 59/400 turkusowa

CAN_59-400_TUR


Canpol babies

Nowy produkt

Butelka Canpol wąska 250ml Love and Sea 59/400 turkusowa Powiększ
Canpol babies Canpol babies

Butelka wąska wykonana z bezpiecznego polipropylenu. Jest lekka, przejrzysta, o wyprofilowanym kształcie i z przejrzystą skalą. Umożliwia łączenie karmienia piersią i butelką. Posiada okrągły smoczek silikonowy o przepływie 3m+. Ma pojemność 250 ml.

Więcej szczegółów

24h

Cena: 

10,50 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 3 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.

Więcej informacji

Wyprofilowany kształt zapewnia komfort karmienia.
Wyraźna skala ułatwia precyzyjne odmierzenie pokarmu.
Wyposażona w okrągły smoczek silikonowy o przepływie 0m+, przystosowany do wielokrotnej dezynfekcji. Wykonany z bezpiecznego i delikatnego silikonu.
Posiada szczelny kapsel zapobiegający rozlaniu zawartości podczas transportu i ułatwia przekształcenie butelkę w pojemnik do przechowywania lub zamrażania pokarmu.
Kolorowe i autorskie wzornictwo.

Butelka pasuje do laktatora elektrycznego EasyStart i laktatora ręcznego Basic. Możliwość bezpośredniego odciągania pokarmu do butelki ułatwia bezpieczne karmienie dziecka świeżo odciągniętym mlekiem mamy. Dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych.
Soki owocowe lub herbatki mogą pozostawiać na butelce/ smoczku osad lub przebarwienia, co nie zmienia ich właściwości.
Butelka nie nadaje się do mycia w zmywarce i wyparzania. Można ją dezynfekować i podgrzewać w kuchence mikrofalowej (butelka musi być otwarta).
UWAGA! Marka Canpol babies rekomenduje karmienie piersią jako najzdrowszą formę podawania pokarmu. Zaleca rozpoczęcie podawania pokarmu w formie alternatywnej, wyłącznie po konsultacji z lekarzem, położną bądź farmaceutą, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub niewystarczające.