Butelka antykolkowa AVENT AirFree 125ml 810/14

AV_810-14


Philips Avent

Nowy produkt

Butelka antykolkowa AVENT AirFree 125ml 810/14 Powiększ

Philips Avent Philips Avent

- butelka 125ml

- smoczek 0m+

- nakładka antykolkowa AirFree która sprawia że smoczek jest zawsze wypełniony mlekiem dzięki czemu powietrze nie dostaje się do brzuszka dziecka- prosta konstrukcja i łatwe czyszczenie

Więcej szczegółów

Brak produktu w tej opcji

Cena: 

38,25 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 12 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.

Więcej informacji

Opracowano z myślą o zapobieganiu kolce, gazom i refluksowi

Zabezpiecza mleko, nie dopuszcza powietrza, ułatwia karmienie w pozycji pionowej

smoczek stale napełniony mlekiem

Smoczek pozostaje wypełniony mlekiem, nawet gdy jest ustawiony poziomo, dzięki czemu dziecko może pić w bardziej naturalnej pionowej pozycji. To pomaga ograniczyć refluks oraz połykanie powietrza, a karmienie staje się wygodniejsze dla Ciebie i Twojego maleństwa.

Smoczek pełen mleka, a nie powietrza

powietrze odciągane ze smoczka

Nasza wyjątkowa nakładka antykolkowa AirFree™ odciąga powietrze ze smoczka, więc dziecko połyka go mniej w czasie karmienia. Dzięki temu rzadziej występują powszechne problemy związane z karmieniem, takie jak kolka, gazy i refluks.

Prosty montaż i czyszczenie — nakładka antykolkowa AirFree™ to pojedyncza część

prosta budowa

Nakładkę antykolkową AirFree™ można założyć na dowolną butelkę antykolkową Philips Avent i butelkę Classic +. Nakładka jest jednoelementowa, więc jej czyszczenie nie sprawia problemu.

Łatwa obsługa

niezwykle prosta obsługa

Napełnij butelkę mlekiem, załóż nakładkę antykolkową AirFree™ na krawędź butelki i przykręć smoczek. Przechyl butelkę w dół, aby mleko wypełniło smoczek. W czasie karmienia nakładka AirFree™ powinna znajdować się u góry. Smoczek pozostaje wypełniony mlekiem, nawet gdy jest ustawiony poziomo podczas karmienia w pozycji pionowej.

Kompatybilna ze wszystkimi rozmiarami butelek antykolkowych Philips Avent

kompatybilność

Nakładka antykolkowa AirFree™ jest kompatybilna z butelkami antykolkowymi Philips Avent o pojemności 125 ml, 260 ml i 330 ml. Nakładka nie jest zgodna z butelkami Natural.