Butelka NUK New Classic PP sm. FC+ 250ml róż

NUK_741625_NEW_2


Nuk

Nowy produkt

Butelka NUK New Classic PP sm. FC+ 250ml róż Powiększ
Nuk Nuk

Tradycyjna wąska butelka 250ml z szerokim otworem wygodna do trzymania, napełniania, czyszczenia i przechowywania. Z silikonowym smoczkiem do butelki First Choice Plus, rozmiar 1 (6-18 miesięcy), M (do mleka modyfikowanego). Kolor różowa.

Więcej szczegółów

48-72h

Cena: 

18,77 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 6 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.

Więcej informacji

Szczegóły

Butelka NUK New Classic, wąska butelka150 ml, ze smoczkiem NUK First Choice+ 1M

Butelki NUK New Classic to nowa generacja tradycyjnych wąskich butelek NUK (NUK Classic), które mają teraz szeroki otwór. Butelki te łączą w sobie zalety butelek wąskich i szerokootworowych, a przy tym zachwycają prostym, eleganckim wzornictwem.

Wąski kształt butelki

Butelki NUK New Classic są wygodne do trzymania oraz przechowywania. Ponadto pasują do wszystkich konwencjonalnych podgrzewaczy pokarmu.

Szerszy otwór butelki

Szeroki otwór butelki oznacza, że można jej używać ze smoczkiem NUK First Choice i First Choice+ oraz sprawia, że butelka jest bardzo łatwa do napełniania i czyszczenia.

Oszczędne, proste wzornictwo

Przezroczysta butelka ma delikatny nadruk serca z podpisem “My love”, co w połączeniu z wąskim, zgrabnym kształtem butelki daje bardzo elegancki efekt.

Smoczek do butelki NUK First Choice+ - najbardziej naturalny smoczek dla Twojego dziecka

Smoczek do butelki NUK First Choice+ pozwala dziecku na spokojne picie, prawie tak jak przy piersi mamy. Smoczek ten, który ma kształt odpowiedni dla rozwoju szczęki dziecka, ma specjalną miękką strefę oraz ulepszony system odpowietrzania NUK Air System. Jest on szczególnie dobrze akceptowany przez dzieci i bardzo dobrze sprawdza się w przypadku łączenia karmienia piersią i butelką.

Butelki NUK New Classic są wykonane z wysokiej jakości polipropylenu, który jest szczególnie wytrzymały i nadaje się także do zamrażania.

NUK New Classic – wąska butelka z najbardziej naturalnym smoczkiem dla Twojego dziecka.

Komentarze

Napisz opinię

Butelka NUK New Classic PP sm. FC+ 250ml róż

Butelka NUK New Classic PP sm. FC+ 250ml róż