Butelka Dr. Brown's Options standard 60ml
Butelka Dr. Brown's Options standard 60ml
Butelka Dr. Brown's Options standard 60ml
Butelka Dr. Brown's Options standard 60ml

Butelka Dr. Brown's Options standard 60ml

Butelka Dr Brown's options o pojemności 60ml wraz ze smoczkiem dla wcześniaków. Symbol SB2100. To co odróżnia butelki Dr Brown's options od poprzedniej wersji to nowa konstrukcja pozwalająca wymontować wewnętrzny system odpowietrzający w momencie w którym dziecku nie grożą już kolki. Butelka o pojemności 60ml wyposażona w specjalny smoczek którego przepływ dostosowano do wymagań dzieci przedwcześnie urodzonych.

DRB_SB2100
24h
40,90 zł
Brutto

Opis

Firma Dr. Brown's to lider innowacyjności w dziedzinie karmienia niemowląt oraz walki z kolką.

Ich butelki wyposażone w system odpowietrzający zdobyły uznanie mam na całym świecie.
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowszą butelkę Dr. Brown's options. Butelka Dr. Brown's options staje się jeszcze doskonalsza i jako pierwszy tego typu produkt na rynku można ją dostosować do wieku dziecka (butelka rośnie razem z dzieckiem).
Kiedy ryzyko wystąpienia kolek u maluszka jest największe butelkę użytkuje się wraz ze specjalnym systemem odpowietrzającym w postaci rurki. Dla starszego dziecka można zdemontować system odpowietrzający dzięki czemu konstrukcja butelki staję się prostsza a mycie zajmuje mniej czasu.
Najnowsza butelka antykolkowa Dr. Brown's options daje rodzicom możliwość wyboru formy użytkowania butelki antykolkowej.
Specjalna konstrukcja smoczka Dr. Brown`s zapobiega zasysaniu smoczka zarówno w opcji z wewnętrznym systemem odpowietrzającym jak i bez niego.

Dr. Brown`s options

Dr. Brown`s options 2

Szczegóły produktu
Nowy
Komentarze (0)
Brak recenzji

Klient który kupił ten produkt, kupił również:

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji