4-PAK Butelka Dr. Brown's Options szeroka 270ml

DRB_WB94005


Dr Brown's

Nowy produkt

4-PAK Butelka Dr. Brown's Options szeroka 270ml Powiększ

Dr Brown's Dr Brown's

Duży zestaw 4 butelek Dr. Brown`s options szeroka szyjka o symbolu WB94005. To co odróżnia butelki options od poprzedniej wersji to nowa konstrukcja pozwalająca wymontować wewnętrzny system odpowietrzający w momencie w którym dziecku nie grożą już kolki. 

Więcej szczegółów

24h

Cena: 

141,30 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 47 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 47 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 4,70 zł.

Więcej informacji

Firma Dr. Brown's to lider innowacyjności w dziedzinie karmienia niemowląt oraz walki z kolką.

Ich butelki wyposażone w system odpowietrzający zdobyły uznanie mam na całym świecie.
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowszą butelkę Dr. Brown's options. Butelka Dr. Brown's options staje się jeszcze doskonalsza i jako pierwszy tego typu produkt na rynku można ją dostosować do wieku dziecka (butelka rośnie razem z dzieckiem).
Kiedy ryzyko wystąpienia kolek u maluszka jest największe butelkę użytkuje się wraz ze specjalnym systemem odpowietrzającym w postaci rurki. Dla starszego dziecka można zdemontować system odpowietrzający dzięki czemu konstrukcja butelki staję się prostsza a mycie zajmuje mniej czasu.
Najnowsza butelka antykolkowa Dr. Brown's options daje rodzicom możliwość wyboru formy użytkowania butelki antykolkowej.
Specjalna konstrukcja smoczka Dr. Brown`s zapobiega zasysaniu smoczka zarówno w opcji z wewnętrznym systemem odpowietrzającym jak i bez niego.

Dr. Brown`s options

Dr. Brown`s options 2