2-PAK Butelka Dr. Brown's Options standard 120ml niebieskie

DRB_SB42405_NIE


Dr Brown's

Nowy produkt

2-PAK Butelka Dr. Brown's Options standard 120ml niebieskie Powiększ
Dr Brown's Dr Brown's

Zestaw 2 butelek standard w kolorze niebieskim firmy Dr. Brown`s options o pojemności 120ml i symbolu SB42405. To co odróżnia butelki Dr. Brown`s options od poprzedniej wersji to nowa konstrukcja pozwalająca wymontować wewnętrzny system odpowietrzający w momencie w którym dziecku nie grożą już kolki. Butelka o pojemności 120ml jest produktem który doskonale sprawdzi się w początkowym okresie karmienia maluszka kiedy jego zapotrzebowanie na mleko jest niewielkie. 

Więcej szczegółów

24h

Cena: 

72,50 zł

brutto

72,50 zł za szt.

Kupując ten produkt otrzymasz 24 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 24 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 2,40 zł.

Więcej informacji

Firma Dr. Brown's to lider innowacyjności w dziedzinie karmienia niemowląt oraz walki z kolką.

Ich butelki wyposażone w system odpowietrzający zdobyły uznanie mam na całym świecie.
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowszą butelkę Dr. Brown's options. Butelka Dr. Brown's options staje się jeszcze doskonalsza i jako pierwszy tego typu produkt na rynku można ją dostosować do wieku dziecka (butelka rośnie razem z dzieckiem).
Kiedy ryzyko wystąpienia kolek u maluszka jest największe butelkę użytkuje się wraz ze specjalnym systemem odpowietrzającym w postaci rurki. Dla starszego dziecka można zdemontować system odpowietrzający dzięki czemu konstrukcja butelki staję się prostsza a mycie zajmuje mniej czasu.
Najnowsza butelka antykolkowa Dr. Brown's options daje rodzicom możliwość wyboru formy użytkowania butelki antykolkowej.
Specjalna konstrukcja smoczka Dr. Brown`s zapobiega zasysaniu smoczka zarówno w opcji z wewnętrznym systemem odpowietrzającym jak i bez niego.

Dr. Brown`s options

Dr. Brown`s options 2