Butelki dla niemowląt

Na rynku można zetknąć się z szeroką gamą butelek dla dzieci i niemowląt. Niełatwo jest znaleźć odpowiedni model, dlatego warto dokładnie przyjrzeć się ofercie, którą przygotowaliśmy. Umieściliśmy w niej butelki wersji antykolkowej, a także modele o zróżnicowanej wielkości. Niewielka przyda się dla noworodka lub dla większego malucha, który uczy się samodzielnego korzystania z niej. Z kolei większe wybierane są przez rodziców, których dzieci spożywają większe ilości mleka czy napojów.

Butelka antykolkowa - czy warto?

Każda oferowana przez nas butelka antykolkowa dla niemowląt została wyposażona w specjalny odpowietrzający zawór, który uniemożliwia połykanie powietrza podczas jedzenia. Dzięki temu ryzyko wystąpienia kolki znacząco się zmniejsza.

Dostępne w naszym sklepie butelki dla niemowląt pochodzą wyłącznie od renomowanych i cieszących się uznaniem wśród rodziców na całym świecie producentów, tj. Avent, Tommee Tippee, Dr Brown's, Lovi oraz Medela Calma. Zastanawiasz się jaka antykolkowa butelka dla noworodka będzie odpowiednia? Sprawdź nasz artykuł w sekcji PORADY

Pokazuje 1-24 z 153 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji