Bramki zabezpieczające dla dzieci i niemowląt na schody i inne przejścia

Właściwe zabezpieczenie schodów jest niezwykle ważne w przypadku małego dziecka. Dzieci nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa, jakie schody mogą stanowić, dlatego konieczne jest uniemożliwienie maluszkowi samodzielnego wejścia na nie.

Zabezpieczenie na schody bardzo często występuje w postaci bramki na schody. Bramki zabezpieczającej dla dzieci to wygodne rozwiązanie zarówno podczas przechodzenia z jednej, jak i drugiej strony, gdyż drzwiczki otwierają się najczęściej wahadłowo. Barierka na schody może być zbudowana zarówno z drewna, jak i metalu. W ostatnim czasie wprowadzono również do sprzedaży barierki na schody z materiału. Bramka zabezpieczająca schody przed dziećmi powinna mieć szereg blokad, które uniemożliwią dziecku samodzielne ich odbezpieczenie. Da nam to pewność, że nawet jeśli maluszek poradzi sobie z jednym z zabezpieczeń, to pozostałe i tak nie pozwolą mu wejść na schody. Bramka ochronna stosowana jest zarówno w postaci przykręcanej na stałe, jak i wygodnej bramki rozporowej. Barierka rozporowa jest niezwykle wygodna w montażu, a jej demontaż nie pozostawia po sobie śladów.

Ponieważ zabezpieczające bramki ochronne dedykowane są do różnych szerokości przejść, warto przed zakupem zweryfikować, na jaką szerokość potrzebujemy bramki i w razie potrzeby dokupić odpowiednie rozszerzenie.

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji