Filtr produktów:

Rozmiar

Body

Body 

Jest 147 produktów.
Pokazano 1 - 48 z 147 produktów

Body niemowlęce

Body niemowlęce jest jednym z najpopularniejszych elementów odzieży niemowląt. Rodzice kompletujący wyprawkę dla niemowlaka cenią je przede wszystkim za wygodę dla maluszka i łatwość zakładania. Szczególną popularnością wśród małych rozmiarów cieszą się przede wszytskim tzw. body kopertowe rozpinane po całej długości. Pozwala ono rodzicom na łatwe rozebranie i ubranie dziecka.

Body dla niemowląt występują zarówno w wersji z długim rękawem jak i krótkim. Wyposażone są w łatwe do rozpinania napki. Większe rozmiary posiadają zwykle napki w kroku oraz przy ramionach ułatwiając tym samym przełożenie główki dziecka.

Body dla niemowlaka produkowane jest zwykle ze 100% bawełny najwyższej jakości. Znajduje się ono najbliżej skóry dziecka a więc tkanina bawełniana musi spełniać szereg wymagań i być w pełni bezpieczna dla dziecka.

W swojej ofercie posiadamy body dziecięce takich firm jak Pinokio, Ewa Klucze, Mrofi, Nicol. Są to firmy sprawdzone które swoją pozycję i renomę na rynku polskim budują od wielu lat.

Polecamy body dziecięce z naszej oferty.