Body

Body dla niemowląt

Jest 274 produktów.

Body niemowlęce

Body niemowlęce jest jednym z najpopularniejszych elementów odzieży niemowląt. Rodzice kompletujący wyprawkę dla niemowlaka cenią je przede wszystkim za wygodę dla maluszka i łatwość zakładania. Szczególną popularnością wśród ubranek o małych rozmiarach cieszą się tzw. body kopertowe, rozpinane na całej długości. Pozwala to rodzicom na łatwe rozebranie i ubranie dziecka.
Body dla niemowląt występują zarówno w wersji z długim rękawem, jak i z krótkim. Wyposażono je w łatwe do rozpinania napki. Większe rozmiary posiadają zwykle napki w kroku oraz przy ramionach ułatwiając tym samym przełożenie główki dziecka.
Body dla niemowlaka produkowane jest zwykle ze 100% bawełny najwyższej jakości. Takie ubranka dla niemowląt znajdują się najbliżej skóry dziecka, więc tkanina bawełniana musi spełniać określone normy i być bezpieczna do stosowania. Oferowane przez nas body wpisują się w te wymagania. 

W swojej ofercie posiadamy body dziecięce takich firm jak Pinokio, Ewa Klucze, Mrofi, Nicol. Są to firmy sprawdzone które swoją pozycję i renomę na rynku polskim budują od wielu lat.

Polecamy body dziecięce z naszej oferty.

Body dla niemowlaka
Body dla niemowlaka
Średnia ocena: 5 (100%)
Na podstawie: 5 ocen
Pokazano 1 - 48 z 274 produktów

Filtr produktów: