Kategorie

Producenci

Porady

Ubranka dla niemowlaka - jaki rozmiar i ile kupić dla noworodka - poradnik

Nie wiesz jak skompletować wyprawkę dla noworodka? Przerasta Cię nadmiar ubranek dostępnych w sklepach? Przeczytaj poradnik i poznaj praktyczne wskazówki. Dowiedz się, jak dobierać rozmiar oraz które elementy muszą znaleźć się w niemowlęcej garderobie. Zobacz, gdzie kupić ciuszki i jakich producentów wybrać. Przygotowujesz się do przyjęcia w swoim domu nowego członka rodziny? Poród już niedługo, a Ty zastanawiasz się, jakie akcesoria i ubranka kupić, aby być gotową na wszystko? To ważne, aby niemowlęca wyprawka była skompletowana z rozmysłem i starannością. Poznaj kilka praktycznych wskazówek i zobacz, jakie ciuszki najlepiej wybrać, żeby zapewnić maluszkowi komfort oraz optymalne ciepło. Zapraszamy do lektury!
Czytaj dalej

Koszule do porodu i karmienia – jakie wybrać i gdzie kupić?

Przygotowując się do porodu, pamiętaj o wyprawce. Nieodłącznym jej elementem są nocne koszule porodowe. To właśnie one zapewnią Ci poczucie higieny i wygodę, zarówno podczas porodu, jak i w okresie połogu i karmienia piersią. Zobacz, jakie modele są dostępne i wybierz ten, który odzwierciedla Twój gust.
Czytaj dalej

Top 7 niezbędnych akcesoriów do karmienia piersią

Karmienie maluszka piersią stanie się o wiele łatwiejsze, gdy zgromadzisz zestaw przydatnych produktów. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele dodatków zaprojektowanych z myślą o niemowlęcej wyprawce dla zapobiegliwej mamy. Taki komplet sprawi, że pory karmienia przestaną Cię przerażać, a logistyka całego przedsięwzięcia stanie się o wiele prostsza niż mogłoby się wydawać. Przestawiamy akcesoria i odzież, dzięki którym pierwsze miesiące życia dziecka staną się dla Ciebie o wiele łatwiejsze!
Czytaj dalej