Kategorie

Producenci

Blog dla rodziców

Top 7 niezbędnych akcesoriów do karmienia piersią

Karmienie maluszka piersią stanie się o wiele łatwiejsze, gdy zgromadzisz zestaw przydatnych produktów. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele dodatków zaprojektowanych z myślą o niemowlęcej wyprawce dla zapobiegliwej mamy. Taki komplet sprawi, że pory karmienia przestaną Cię przerażać, a logistyka całego przedsięwzięcia stanie się o wiele prostsza niż mogłoby się wydawać. Przestawiamy akcesoria i odzież, dzięki którym pierwsze miesiące życia dziecka staną się dla Ciebie o wiele łatwiejsze!
Czytaj dalej

Wyprawka do szpitala - gotowa lista

Dla przyszłych mam przygotowaliśmy gotową listę najważniejszych rzeczy i dokumentów, które należy spakować na pobyt w szpitalu. Podpowiadamy co powinna zawierać wyprawka dla mamy oraz noworodka na pobyt w placówce medycznej.
Czytaj dalej

Wyprawka dla bliźniaków - co kupić dwóm niemowlakom

Oczekujesz narodzin bliźniaków? Pomożemy skompletować dla nich wyprawkę. Z naszych porad dowiesz się jakie ubranka warto kupić, ile i jakich kosmetyków musisz mieć, a także jakie akcesoria przydadzą się do transportu i opieki nad dwójką niemowlaków.
Czytaj dalej

Tego nie potrzebuje niemowlę! 10 rzeczy zbędnych w wyprawce

Jak uniknąć zbędnych kosztów podczas kompletowania wyprawki dla noworodka? Sprawdź naszą listę 10 zbędnych rzeczy, które większość młodych rodziców kupuje z okazji narodzin dziecka i uniknij typowych błędów zakupowych.
Czytaj dalej

Wyprawka dla niemowlaka, który urodzi się jesienią + lista zakupowa

Zastanawiasz się co kupić na wyprawkę dla noworodka urodzonego jesienią? Skorzystaj z naszych porad, które pomogą dobrać odpowiedni zestaw ubranek, kosmetyków i innych akcesoriów niezbędnych najmłodszym w pierwszych tygodniach życia.
Czytaj dalej

Jakich kosmetyków potrzebuje dziecko?

Małe dzieci już od pierwszych dni po urodzinach potrzebują odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji i ochrony. Spośród tysięcy produktów wybraliśmy zestaw niezbędnych kosmetyków, które mogą być stosowane od pierwszego dnia życia.
Czytaj dalej

20 supergadżetów dla noworodka

Podpowiadamy co warto kupić do wyprawki dla noworodka. Wybraliśmy 20 supergadżetów, które przydadzą się młodym rodzicom podczas karmienia niemowlaka, podróży, pielęgnacji, a także podczas zabawy. Zobacz top 20 polecanych akcesoriów!
Czytaj dalej

Wyprawka dla dziecka: co kupić maluchowi, który urodzi się wiosną?

Planujesz kupić wyprawkę dla niemowlaka urodzonego wiosną? Przygotowaliśmy szereg porad, które pomogą Ci dobrać kosmetyki, ubranka oraz inne akcesoria dla malucha, idealne na wiosenną porę. Sprawdź podpowiedzi naszych ekspertów!
Czytaj dalej

Wyprawka dla noworodka: ubranka

Zastanawiasz się nad doborem odzieży do wyprawki dla niemowlaka? Podpowiadamy jakie rodzaje ubranek dla noworodka kupić i jak dobrać odpowiedni rozmiar. Nasi eksperci radzą na co zwrócić uwagę i jakich najczęstszych błędów unikać.
Czytaj dalej

10 hitów dla dziecka do wyprawki – zobacz, co się przyda i dlaczego?

Nie wiesz co warto kupić do wyprawki dla noworodka? Podpowiadamy 10 hitów, które koniecznie musisz uwzględnić w wyprawce dla swojego malucha. Sprawdź porady naszego eksperta i dowiedz się dlaczego wybraliśmy akurat te produkty.
Czytaj dalej

Wyprawka to nie tylko ubranka - zobacz, jakie sprzęty przydadzą się po porodzie

Kupując wyprawkę dla niemowlaka nie należy się ograniczać wyłącznie do ubranek. Przydatne będą również liczne akcesoria, które ułatwią transport, karmienie i opiekę nad małym dzieckiem. Sprawdź czy warto kupić nosidełko, elektroniczną nianię, fotelik samochodowy i inne akcesoria.
Czytaj dalej

Ile kosztuje dziecko, czyli jak zaoszczędzić, kompletując wyprawkę?

Radzimy przyszłym rodzicom, czego nie kupować do wyprawki przed narodzinami dziecka. Wiele akcesoriów, ubranek i kosmetyków kupowanych przed narodzinami niemowlaka okazuje się zbędnych. Podpowiadamy z zakupem czego warto się wstrzymać oraz co będzie zbędne. Nasz poradnik pomoże zaoszczędzić przy kompletowaniu wyprawki.
Czytaj dalej

Wyprawka do szpitala dla mamy i dziecka

Termin porodu już jest blisko, a Ty zastanawiasz się co należy zabrać do szpitala? Podpowiadamy jakie rzeczy są niezbędne na pobyt w szpitalu dla przyszłej mamy i co należy kupić do wyprawki przed narodzinami dziecka. Z naszą pomocą nie zapomnisz o niczym!
Czytaj dalej

Wyprawka dla dziecka, które urodzi się latem + lista zakupowa

Termin porodu Twojego dziecka został ustalony na letni okres? Zastanawiasz się co należy kupić do wyprawki na lato? W naszym poradniku podpowiadamy jakie ubranka, kosmetyki i inne akcesoria są niezbędne dla dzieci urodzonych w ciepłych miesiącach. Dzięki naszej liście zakupów do wyprawki nie zapomnisz o niczym ważnym!
Czytaj dalej

Wyprawka dla dziecka urodzonego zimą + lista zakupowa

Kupując wyprawkę dla dziecka urodzonego zimą należy kupić odpowiednie ubranka i kosmetyki dobrane do pory roku. Podpowiadamy co jest niezbędne, a z zakupem jakich produktów można się wstrzymać. Przygotowaliśmy również listę produktów wraz z sugerowaną ilością, która ułatwi zakup wyprawki.
Czytaj dalej

Rewelacyjny aspirator elektryczny do nosa

W ofercie pojawił się długo wyczekiwany przez Państwa aspirator elektryczny Haxe NS1. 
Czytaj dalej