Tommee T. kubek niekapek ze słomką 230ml 6m+ boy

Tommee Tippee kubek niekapek ze słomką 230ml 6m+ boy

Gdy maluch będzie gotów na coś więcej niż parę łyków na obiad, kubek ze słomką (230 ml) będzie w sam raz.Picie przez miękką silikonową słomkę to czysta przyjemność i dziecko nie musi przechylać kubka tak często jak w przypadku kubka z ustnikiem.

TT_470133_BOY
24h
30,50 zł

(30,50 zł szt.)

Brutto

Opis

Będąc poza domem, chowanie słomki do środka pomaga zachować czystość i zapobiega rozlaniu płynu. Duże uszka są bardzo ważne, aby dziecko mogło je łatwo uchwycić , szczególnie w okresie kiedy próbuje samo siadać i zmieniać pozycję. Po ściągnięciu uchwytów maluszek może z łatwością ćwiczyć trzymanie kubka w odpowiednim położeniu, jak dorosły!
Słomka w kubku jest miękka,gładka, delikatna i nie drażni dziąseł – nawet w okresie ząbkowania. Wszystkie oferowane przez nas kubki można myć w zmywarce (wyłącznie w górnym koszu), można  sterylizować w mikrofalówce, a ich części można  dowolnie dopasowywać!

główne cechy:

  • Twoje dziecko szybciej nauczy się pić samodzielnie
  • Delikatna słomka ułatwia picie i nie podrażnia dziąseł
  • Chowana słomka zapewnia jej czystość i zapobiega rozlewaniu
  • Odczepiane uchwyty do swobodnego trzymania idealnie pasują do rączek Twojego dziecka
  • Wszystkie kubki tommee tippee nie posiadają bisfenolu A , a ich części składowe można wymieniać i dopasowywać do siebie

Do nauki samodzielnego picia Doskonały kubek dla nowicjuszy – lekki, niewielki, wyposażony w uchwyty do łatwiejszego trzymania. Jednocześnie jest wystarczająco pojemny (230 ml), aby dzieci pozostały radosne i odpowiednio nawodnione, szczególnie w okresie, gdy uczą się siadać i raczkować . W miarę jak umiejętności malucha będą się poprawiać, zdejmij po prostu uchwyty, a w rączkach malucha znajdzie się niemalże kubek dla dorosłych!

Frajda picia, mniej mycia Nauka picia powinna być przyjemna i wcale nie musi oznaczać bałaganu – dzięki chowanej słomce, która zapobiega rozlaniu płynu między łykami!

Popijanie bez przechylania Niektóre dzieci wolą słomkę od ustnika, bo nie muszą tak często przechylać kubeczka. Kubek wyposażony jest w delikatną chowaną słomkę, dzięki której picie i zachowanie czystości jest łatwiejsze .

Delikatny i bezpieczny Dziąsła Twojego dziecka mogą być bardzo wrażliwe – szczególnie w okresie ząbkowania – ale nie martw się! Mięciutka słomka jest niewiarygodnie gładka i delikatna, całkowicie bezpieczna dla buzi malucha. Oczywiście wszystkie oferowane przez nas kubki nie posiadają bisfenolu A i można je poddawać sterylizacji parowej.

Łatwe w użytkowaniu Wiemy, że opieka nad dzieckiem to ciężka praca, więc zadbaliśmy o to, by wszystkie nasze kubki były łatwe w montażu i myciu (ciepłą wodą z dodatkiem środka myjącego albo w górnym koszu zmywarki). Co więcej, części składowe kubka można stosować wymiennie z innymi z tej samej linii. Wszystko będzie do siebie pasować.

Szczegóły produktu
Nowy
Komentarze (0)
Brak recenzji

Klient który kupił ten produkt, kupił również:

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji