Bidon ze słomką ACTIVE Tommee T. 260ml 12m+ girl

TT_470249_GIRL


Tommee Tippee

Nowy produkt

Bidon ze słomką ACTIVE Tommee T. 260ml 12m+ girl Powiększ
Tommee Tippee Tommee Tippee

Gdy dziecko zaczyna raczkować, potem chodzić, a za jakiś czas biegać, to przy zwiększonej aktywności fizycznej potrzebna mu jest większa ilość płynów. Kolor dla dziewczynki.

Więcej szczegółów

Brak produktu w tej opcji

Cena: 

27,90 zł

brutto

27,90 zł za szt.

Kupując ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 9 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.

Więcej informacji

Delikatna, chowana słomka powoduje, że kubek jest idealny do stosowania podczas zabaw w ruchu. Między łykami słomkę można złożyć do środka, dzięki temu nic się nie wylewa i maluch pozostaje czysty. Dzięki nowej gamie kolorów i wzorów zawsze będzie wiadomo, który kubek jest jego.
Tak samo jak w przypadku innych kubków tommee tippee, możesz zakładać uchwyty z innych kubków tej samej serii (jeśli maluszek sobie tego życzy). Mycie kubków? Nic prostszego – możesz je umyć w ciepłej mydlanej wodzie lub na górnej półce zmywarki.

główne cechy:

  • Zaprojektowany tak, by zadowolić i nawodnić Twoją pociechę
  • Izolowany, by napój się nie nagrzał, a dziecko miało chęć go pić
  • Słomka chowana między łykami, więc nie ma ani bałaganu ani mowy o rozlaniu
  • Dostępny w kolorach i wzorach, które Twoje dziecko będzie uwielbiać
  • Wszystkie kubki tommee tippee nie zawierają bisfenolu A i mają wymienialne części

Keeps drinks cool and warm.

Utrzymuje napoje we właściwej temperaturze Wstawanie, raczkowanie, chodzenie, bieganie – uff! Życie malucha nie jest łatwe, czasem robi się gorąco, nierzadko chce się pić. Na szczęście duży (260 ml) izolowany bidon utrzymuje niską temperaturę płynu, dzięki czemu Twoje dziecko będzie nawodnione i zadowolone cały dzień.

For independent drinking.

Piję, kiedy chcę i jak chcę Bidon jest z jednej strony masywny, z drugiej leciutki, łatwo się go chwyta za boki – po prostu idealny dla malucha, by chwycić, napić się i poznawać nowy świat. Nie martw się, możesz przyczepić do niego uchwyty od innego kubka tommee tippee, jeśli szkrab musi nabrać trochę wprawy.

For thrills not spills.

Frajda picia, mniej mycia Innowacyjna składana słomka gwarantuje czystość i suchość, gdy Twoje maleństwo odkrywa świat.

Easy to assemble and clean.

Łatwy w myciu i montażu Wiadomość z ostatniej chwili! Maluchy robią bałagan! Na sobie i wokół siebie! Ale to nic! Bidon składa się z dwóch prostych części, które w każdej chwili można bezproblemowo rozłożyć, a następnie umyć w ciepłej mydlanej wodzie lub w górnym koszu zmywarki.

Gentle and safe.Części można dowolnie mieszać i dopasowywać do siebie Nareszcie! Już nie musisz desperacko poszukiwać nakładki, która będzie pasować. Wszystkie kubki tommee tippee składają się z wymiennych części. Możesz wyjąć z szafki dowolny uchwyt, nakładkę czy podstawę, a wszystko będzie do siebie idealnie pasować!