Bidon ze słomką ACTIVE Tommee T. 260ml 12m+ girl
Bidon ze słomką ACTIVE Tommee T. 260ml 12m+ girl
Bidon ze słomką ACTIVE Tommee T. 260ml 12m+ girl
Bidon ze słomką ACTIVE Tommee T. 260ml 12m+ girl

Bidon ze słomką ACTIVE Tommee T. 260ml 12m+ girl

Gdy dziecko zaczyna raczkować, potem chodzić, a za jakiś czas biegać, to przy zwiększonej aktywności fizycznej potrzebna mu jest większa ilość płynów. Kolor dla dziewczynki.

TT_470249_GIRL
24h
31,50 zł

(31,50 zł szt.)

Brutto

Opis

Delikatna, chowana słomka powoduje, że kubek jest idealny do stosowania podczas zabaw w ruchu. Między łykami słomkę można złożyć do środka, dzięki temu nic się nie wylewa i maluch pozostaje czysty. Dzięki nowej gamie kolorów i wzorów zawsze będzie wiadomo, który kubek jest jego.
Tak samo jak w przypadku innych kubków tommee tippee, możesz zakładać uchwyty z innych kubków tej samej serii (jeśli maluszek sobie tego życzy). Mycie kubków? Nic prostszego – możesz je umyć w ciepłej mydlanej wodzie lub na górnej półce zmywarki.

główne cechy:

  • Zaprojektowany tak, by zadowolić i nawodnić Twoją pociechę
  • Izolowany, by napój się nie nagrzał, a dziecko miało chęć go pić
  • Słomka chowana między łykami, więc nie ma ani bałaganu ani mowy o rozlaniu
  • Dostępny w kolorach i wzorach, które Twoje dziecko będzie uwielbiać
  • Wszystkie kubki tommee tippee nie zawierają bisfenolu A i mają wymienialne części

Utrzymuje napoje we właściwej temperaturze Wstawanie, raczkowanie, chodzenie, bieganie – uff! Życie malucha nie jest łatwe, czasem robi się gorąco, nierzadko chce się pić. Na szczęście duży (260 ml) izolowany bidon utrzymuje niską temperaturę płynu, dzięki czemu Twoje dziecko będzie nawodnione i zadowolone cały dzień.

Piję, kiedy chcę i jak chcę Bidon jest z jednej strony masywny, z drugiej leciutki, łatwo się go chwyta za boki – po prostu idealny dla malucha, by chwycić, napić się i poznawać nowy świat. Nie martw się, możesz przyczepić do niego uchwyty od innego kubka tommee tippee, jeśli szkrab musi nabrać trochę wprawy.

Frajda picia, mniej mycia Innowacyjna składana słomka gwarantuje czystość i suchość, gdy Twoje maleństwo odkrywa świat.

Łatwy w myciu i montażu Wiadomość z ostatniej chwili! Maluchy robią bałagan! Na sobie i wokół siebie! Ale to nic! Bidon składa się z dwóch prostych części, które w każdej chwili można bezproblemowo rozłożyć, a następnie umyć w ciepłej mydlanej wodzie lub w górnym koszu zmywarki.

Części można dowolnie mieszać i dopasowywać do siebie Nareszcie! Już nie musisz desperacko poszukiwać nakładki, która będzie pasować. Wszystkie kubki Tommee Tippee składają się z wymiennych części. Możesz wyjąć z szafki dowolny uchwyt, nakładkę czy podstawę, a wszystko będzie do siebie idealnie pasować!

Szczegóły produktu
Nowy
Komentarze (0)
Brak recenzji
Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji